Kokios moters savybės traukia vyrus?

Kažin, ar galima būtų išskirti kurį nors vieną moters tipą, patinkantį daugumai vyrų, tačiau, kas labiausiai traukia vyrų akis? Pateikiame jums svarbiausių moters savybių dešimtuką.

1. Plaukų spalva

Kažkodėl dauguma galvoja, kad vyrams labiau patinka blondinės. Nors iš tikrųjų plaukų spalva nėra svarbiausias moters apibūdinimas, nes ji turi daugybę kitų teigiamų savybių, vyrai, kažkodėl, pradeda vertinti moteris pagal plaukų spalvą.

2. Išvaizda

Kitas labai svarbus vyrams dalykas – moters išvaizda. Kadangi, ne paslaptis, vyrai myli akimis, taip pat pirmiausiai įvertina ir moters išvaizdą. Suprantama, čia turima omeny ne atitinkami veido bruožai, nes, kaip žinia, negražių moterų nebūna.

3. Harmonija ir stiliaus jausmas

Vyrams patinka stilingos moterys, kurių drabužių detalės priderintos viena su kita. Tačiau moters rūbai nebūtinai turi būti žinomų dizainerių ir brangiai kainuojantys. Svarbiausia, kad vos užmetus akį, būtų galima matyti, jog moteris gražiai, elegantiškai ir stilingai apsirengusi. Vyrams patinka moterys, turinčios subtilų skonį.

4. Aromatas

Vyrai „susuka nosį“, jei nuo moters sklinda ne tik prakaito, bet ir aštrių kvepalų kvapas. Todėl norėdamos atkreipti vyrų dėmesį, jos turėtų vengti aštraus tualetinio vandens ar kvepalų aromato, o rinktis švelnaus ir malonaus dvelksmo kvepalus.

5. Savarankiška ir viskuo patenkinta

Nuo moters, kuri nori patikti vyrams, taip pat turi sklisti sėkmės aura bei pasitenkinimas darbu ir karjera. Vyrams neįdomios moterys, kurios nuolat skundžiasi gyvenimu ir nori sukelti jų gailestį. Nes tik pozityviai nusiteikusi moteris traukia vyrus. O jei dar jos veidą puošia žavinga šypsena, atverdama sniego baltumo dantis, tai dar labiau prikausto vyrų dėmesį.


6. Išsiskirianti iš kitų

Tai – labai svarbus dalykas, kas skiria moterį nuo kitų. Kiekvienoje moteryje turi slypėti bent krislelis paslapties ir šarmo. O moters išskirtinumo subtilybės turėtų būti žinomos jai vienai. Tai traukia vyrus tarsi magnetas.

7. Asmeniniai bruožai

Didelę reikšmę vyrui turi ir kai kurios asmeninės moters savybės. Vyrams nepatinka pavydžios, piktos, linkusios apkalbėti moterys. O taip pat tos, kurios garsiai ir rėžiančiai kalba. Taip pat dauguma vyrų negali pakęsti vulgarių moterų, ypač tų, kurios kalba žargonu. Todėl norint patikti vyrui, moteris turėtų būti draugiška, inteligentiška ir geros širdies. Be to, ji turi mokėti gražiai ir įdomiai bendrauti, nes vyrams nepatinka paviršutiniškos moterys.

8. Figūra

Vyrams nepatinka moterys, kurios kankinasi ne tik dėl antsvorio, bet ir liesumo. Moteris turėtų būti pasitempusi ir dailaus stoto, nes vyrui malonu matyti, jog moteris rūpinasi savo figūra.

9. Makiažas

Makiažas ant moters veido neturėtų peržengti ribų. Vyrams nepatinka, kai moterys pradeda juo piktnaudžiauti. Todėl geriausia būtų kuo mažiau naudoti kosmetikos.

10. Supratimas

Vyrams patinka, kai moterys juos supranta ir atlaidžiai žiūri į jų pomėgius: automobilius, sportą, žvejybą, darbą ir t.t. Vyrams patinka ne tik supratingos, bet ir švelnios, rūpestingos moterys, kuriomis galima pasikliauti sunkią valandą. Vyrus erzina egoistiškos, abejingos ar pernelyg įkyrios moterys. Jų manymu, moteris turi turėti savigarbos jausmą ir kažkuria prasme būti neprieinamos. Vyrai tiesiog dievina moteris, turinčias gerą humoro jausmą.

P.S. Iš tikrųjų šį sąrašą galima būtų tęsti. Kaip žinia, nėra idealių žmonių, tačiau siekti to niekas nedraudžia.

 

{alfa2}