Produktai, kurių negalima valgyti

 Siūlome atkreipti dėmesį į tai, ką valgote. Produktai, kuriuos valgyti nevalia:

Čipsai, greitai paruošiami buljonai, majonezas plastikiniuose indeliuose (actas ardo plastmasę, jis plauna iš jos dioksinus – kancerogenus). Negalima valgyti rūkyto sūrio. Negalima valgyti lydyto sūrelio – jis netirpsta mūsų organizmuose. Į sūrelių mases deda dažiklius, kildymo miltelius. Geriau imti natūralią varškę ir dėti į ją tai, kas patinka.

Jei į prieskonius įdėti dirbtiniai komponentai, tokie, kaip natrio gliukomatas (E621), dėti į maistą tokių prieskonių negalima. Į pomidorų sultis deda kenksmingą putų malšintoją.

Šokolade yra argininas. Tai už orgazmą atsakinga rūgštis. Ir, jei valgyti daug šokolado, atsiranda priklausomybė, ir nuosavas argininas nebegaminamas. Tačiau tai nereiškia, jog visiškai negalima valgyti šokolado. Jei į šokoladą įdėtas cukrus, pienas ir kakava, tuomet jį galima valgyti. O jei ten dar ir maistiniai koncentratai – nėra prasmės jį valgyti.

 

Greito paruošimo sriubos, tirpi kava, sultys, sulčių nektaras, koncentratai iš pakelių – tai tie produktai, kurių niekada negalima valgyti ir gerti.

Pienas gali būti antiseptinėje pakuotėje, tai reiškia, jog į tokią pakuotę yra įdėti antibiotikai arba dimeksidas. Pienas, esantis tokioje pakuotėje įtraukia į save visą antiseptiką. Analogiškai ir sultys.

 

„McDonald‘s“ firma sukūrė tokį antioksidantą, kuris neleidžia tamsėti bulvėms ir jas galima laikyti 4 mėnesius. Ir šios firmos darbuotojai priversti pasirašyti sutartį apie šio fakto neviešinimą. Skirtumas tarp greito ir negreito maisto yra tas, jog greito maitinimo firmos maistą ruošia iš anksto, o tam, kad jis negestų naudojami konservantai.

 

Troškulį skatinantys gėrimai (Coca cola, Sprite, Fanta) savyje turi kofeino grupės medžiagų, turinčių narkotinį poveikį. Ir tuos gėrimus geria vaikai… Normalus žmogus to negeria ir nevalgo. Į džiūvėsėlius dedama E621, todėl kad sūdyti brangiau…

 

Kukurūzų gamybai naudojama 140 laipsniu temperatūra, bet tokioje temperatūroje dega cukrus, ir gaunasi negražu, bei neskanu. Todėl dedamas ciklomatas, o tai kancerogenas. O kukurūzus valgo vaikai…

 

„Danon“ firma reklamuoja savo produktą, neva turintį gyvųjų bakterijų. Gyvosios bakterijos gyvena nuo dviejų iki šešių dienų, nedaugiau. O jų gaminiai tinkami vartoti pusę metų. Kai jie atiduoda savo produktus ekspertams, tai ten viskas tvarkoje.

 

Po to šie produktai švitinami. Tokiu būdu amerikiečiai išsprendė salmoneliozės problemą. Jie apšviečia visus kiaušinius. Produktas netampa radioaktyvus, tačiau žūsta visi baltymai. Jogurtai – ta pati istorija…

Natūralūs antiseptikai – svogūnas ir česnakas, visa kita – chemija.

„Nestle“, „Knorr“, „Mars“, „Snikers“, … – geninė inžinerija. Šią informaciją galim agauti internete, „Greenpeace“, vaikiškos mitybos puslapyje… Stebėkite, ką valgote Jūs patys, Jūsų vaikai, Jūsų artimieji.

Kaip sako liaudies patarlė – „Duobę sau kasame šakute ir šaukštu, ligą randame lėkštės dugne…“