„Omnitel“ salonuose pasirodė „Nokia X6“ su itin jautriu ekranu

Lietuvoje pradedama prekyba „Nokia X6“ telefonais. Pramogoms ir muzikai subalansuotas „NokiaX6“ yra pirmasis „Nokia“ modelis, turintis jutiklinį ekraną, reaguojantį ne į ekrano paspaudimą, o į prisilietimą.

Naujasis modelis bendrovės „Omnitel“ salonuose pasirodė jau vakar, o išsamesnę informaciją apie naujojo modelio kainas galima rasti internete, adresu www.omnitel.lt/nokiax6.

„Iki šiol „Nokia“ naudojo į ekrano paspaudimus reaguojančią jutiklinę technologiją, kuri leidžia valdyti ekraną baksnojant jį nagu, rašikliu ar užsimovus pirštinę. Didinant pasirinkimą vartotojams, „Nokia X6“ modelyje panaudota vadinama capacitive technologija, kuri reaguoja į prisilietimą pirštu“, – pasakojo „Nokia“ produktų vadovas Baltijos šalims Dalius Nalivaika. Pasak jo, naujasis „Nokia X6“ yra skirtas pramogų ieškančiam jaunimui, kurie išnaudoja pačias įvairiausias telefono galimybes – siunčiasi į telefoną programas ir žaidimus, klausosi muzikos, fotografuoja, filmuoja ir dalinasi savo įspūdžiais socialiniuose tinkluose.

 

„Kadangi „Nokia X6“ yra muzikinės serijos telefonas, pirmiesiems 200 pirkėjų dovanosime bilietus į legendinės roko grupės „Metallica“ koncertą Vilniuje balandžio mėnesį, – sakė „Nokia Lietuva“ pardavimų vadovas Vytenis Koryzna. – Šią akciją rengiame kartu su mobiliojo ryšio bendrove „Omnitel“.

„Nokia X6“ modelis leidžia be sustojimo muzikos klausytis 35 valandas, o budėjimo režime veikia net 18 dienų. Telefone integruota 16 gigabaitų vidinė atmintis, sumontuota 5 megapikselių raiškos kamera. 3,2 colio skersmens 16:9 formato ekranas yra pritaikytas žiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus, naršyti po internetą.

Į „Nokia X6“ darbastalį galima įtraukti 20 artimiausių draugų kontaktų ir virtualias bendruomenes, tokias kaip „Facebook“. Darbastalyje yra tiesioginė nuoroda į mobiliųjų programų ir žaidimų parduotuvę „Ovi Store“. Šiame lobyne vartotojai gali rasti tūkstančius „Nokia“ telefonams pritaikytų programų – muzikos grotuvų, el. pašto, bendravimo per socialinius tinklus programų („Skype“, „Fring“ ir kt.) bei kitų. Maždaug pusė visų programų ir žaidimų store.ovi.com parduotuvėje yra nemokamos.

Įsigyjantys „Nokia X6“ modelius taip pat galės nemokamai naudotis „Ovi žemėlapiais“ ir navigacijos funkcija. Į telefoną galima parsisiųsti išsamius 180 pasaulio šalių žemėlapius, o navigacija balsu veikia 74-iose pasaulio šalyse ir net 46 skirtingomis kalbomis, tarp kurių, žinoma, ir lietuvių kalba. Nemokamai „Ovi žemėlapiais“ ir navigacija telefone nuo šių metų pradžios gali naudotis ir kitų „Nokia“ išmaniųjų telefonų savininkai. Tam tereikia parsisiųsti „Ovi žemėlapius“ iš www.nokia.com/maps.

 

www.elektronika.lt