Susitikime aptarti kelių ir gatvių priežiūros bei rekonstrukcijos klausimai

Kaip informavo Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius, šiandien, kovo 17 d., Mažeikių rajono savivaldybės administracijoje lankėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijos Vietinių kelių skyriaus vedėjas Stanislovas Stančikas, VĮ „Telšių regiono keliai“ direktorius Romualdas Kačerauskas ir vietinių kelininkų atstovai.

Svečius priėmė Mažeikių rajono savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis, Administracijos direktorius Bronius Kryžius, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa ir vyriausioji specialistė Vaida Kosienė.Susitikimo metu aptarti klausimai, susiję su kelių ir gatvių rekonstrukcija, remontu bei priežiūra. Praėjusių metų pabaigoje Savivaldybė raštu kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją, siūlydama įtraukti į 2010 m. svarbių valstybei vietinės reikšmės kelių (gatvių) tikslinio finansavimo sąrašą šiuos objektus: Gamyklos-Ventos ir Pavenčių-Sedos gatvių sankryžų rekonstravimas, įrengiant žiedines sankryžas ir kelio Reivyčiai-Kušlėnai-Leckava rekonstravimas.

Susitikimo dalyviai kalbėjo apie šių objektų rekonstrukcijos finansavimo galimybes, diskutavo apie Mažeikių miesto vakarinio pramonės rajono aplinkkelio (Troškučių g.) nutiesimo projektą.

Daug kalbėta dėl Skuodo bei Algirdo gatvių atkarpų, kurias prižiūri „Telšių regiono keliai“, rekonstrukcijos projektui parengti bei darbams vykdyti reikalingų lėšų.

 

{parasas}