Keletas naudingų patarimų kaip paslėpti figūros trūkumus

Reta kuri moteris gali pasigirti idealia figūra, tuo labiau žiemos metu, kada kažkaip stebuklingai užauga keletas kilogramų. Artėjant šventėms norime Jums pasiūlyti keletą patarimų, kaip ir kokiais drabužiais galima paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus. Jums tereikia atsistoti prieš veidrodį ir išstudijuoti figūrą, kritiškai įvertinant jos trūkumus.

Kaklas

Jeigu kaklas storas ir trumpas, nenešiokite ant kaklo vėrinių ir skarelių, nesisiūkite drabužių sus didelėmis ir stačiomis apykaklėmis. Geriausiai tiks drabužiai su smailiomis iškirptėmis be apykaklės, arba su nedideliais atvartėliais. Nešiokite trumpus plaukus arba pakeltus į viršų. Tai optiškai „pailgins“ Jūsų kaklą. Jeigu kaklas ilgas, glotnus, nesunku pasirinkti drabužius. Kas kita, jei kaklas per daug ilgas ir plonas. Tuomet dėvėkite skareles, kaklo papuošalus, tačiau nesipuoškite smulkiais ir vienaeiliais, trumpais vėriniais. Pasirinkite drabužius su aukštomis apykaklėmis. Be to Jums tiks ilgi plaukai.

Krūtinė

Jeigu Jūs turite didelę krūtinę, ją galite pridengti, pasirinkus klasikinę palaidinę. Nedėvėkite labai liemenuotų ir kūną aptempiančių drabužių. Kuo laisvesnė suknelė, tuo mažiau pabrėžiama krūtinė. Labiausiai tinka gili kaklo iškirptė. Drabužiai su vertikaliomis linijomis krūtinės srityje optiškai sumažina jos apimtį, o lygus audinys daro ją labiau pastebimą. Moterims su didele krūtine geriausiai tinka laisvai krentančios suknelės. Moterims, turinčioms mažas krūtines, rekomenduojama nedėvėti liemenuotų palaidinių, nes taip dar labiau išryškėja maža krūtinė.

Liemuo ir šlaunys

Paaukštinta drabužio talija su neplačia apatine dalimi tinka moterims, kurių trumpos kojos. Jeigu talija ne itin plona, nepabrėžkite jos plačiu diržu. Aukštą taliją galima pakoreguoti pailginus suknelės liemenį. Nuleiskite diržą žemiau, ant klubų linijos. Stambias šlaunis galite pridengti plačiu sijonu. Trumpi, prigludę drabužiai jas tik labiau paryškins. Atsisakykite trumpų, tiesių sijonų. Geriau Jums tiks vadinamo „undinės uodegos“ kirpimo sijonas, kai siaurėjantis sijonas, gale išplatėja. Dėvėkite vienodos spalvos palaidinę ir sijoną, jų neatskirdamos diržu, taip optiškai pailgės ir palieknės visas kūnas.

Nugara ir pečiai

Čia dažniausia būna du trūkumai – išsišovusios mentės ir platūs pečiai. Juos gerai pridengia ilgi, platūs šaliai. Platūs pečiai geriau atrodys, kai bus gili, smaila kaklo iškirptė, paplatinta ties pečiais.  Per daug plačius pečius galima pridengti plačiais atvartais ir apykakle, kimono rankovėmis. Rekomenduojama nenešioti drabužių su plačiomis ir rauktomis rankovėmis, taip pat labai liemenuotų drabužių. Moterims, turinčioms siaurus, nuolaidžius pečius galima nešioti drabužius su didelėmis, atstojusiomis nuo kaklo apykaklėmis, taip susidaro pakeltų pečių vaizdas.

Kojos

Moterims, kurių kojos labai plonos, geriau nedėvėti plačių sijonų, nes kojos atrodys dar plonesnės. Turinčioms storas kojas patartina dėvėti platesnius, ir ilgesnius sijonus. Jos turi neavėti avalynės žema pakulne, nes taip dar labiau optiškai patrumpins ir pastorins kojas.

Tačiau pagrindinis patarimas būtų toks: jeigu Jūs su visais savo trūkumais sau patinkate, vadinasi niekas Jų ir nepastebės. Mylėkite save ir kiti mylės Jus.
 

ŠALTINIS: grozioklubas.lt

{parasas}