Ką apie stilių turėtų žinoti vyras?

Vyrai, ypač jaunesni, vis daugiau žino ir domisi mada. Vis dėlto dar pastebime patrauklią vyro galvą bei kūną, apvilktus keistais drabužiais, kurie visiškai nedera tarpusavyje. Jei spintoje vis dar laikote marškinius su vaikiškais piešiniais, turėtumėt perskaityti 8 stilingus patarimus…

1. Atsisveikinkite su keistai išmargintais kaklaraiščiais

Nepaisant to, kad mėgstate animacinius filmukus, komiksų knygeles ir jų veikėjus, tai nereiškia, kad į darbo susitikimą turite ateiti ryšėdamas kaklaraištį, išmargintą jais. Šitaip parodysite savo humoro jausmą, bet rizikuojate nesusidaryti solidaus įvaizdžio.

2. Apsirenkite nuo galvos iki kojų

Niekas negali labiau sugadinti bendros Jūsų išvaizdos, nei purvini batai. Įpraskite prie kasdienės disciplinos: valyti batus. Rengdamasis, visuomet išsirinkite ką nors, kas dera prie batų, kuriuos ketinate autis. Jei vis tiek neatrodote taip, kaip norite, nusipirkite naują porą ar dvi. Tai akimirksniu palengvins rūbų derinimą.


3. Atnaujinkite savo rūbų spintą

Vyrai dažnai laiko drabužius, nepaisydami to, kad jie jau netekę savo originalios spalvos ar formos. Drabužių spintos pokyčiai neužima aukštos vietos Jūsų pirmenybių sąraše, taip? Tačiau turėtų. Kai kitą kartą sudarysite savo pirkinių sąrašą, paklauskite savęs: „Ar man tikrai reikia naujo telefono (naujo modelio kompiuterio, navigacinės sistemos įrenginio ir t.t.)?“ Ko gero, tikslingiau būtų pažvelgti į savo spintą ir išmesti visus nublukusius marškinius, suplyšusius megztinius, ir nusipirkti naujų.

O dabar, kai parduotuvėse siūlomos didelės nuolaidos, tam yra pats geriausias laikas. Rasite viską, ko reiks „naujiems vėjams“ Jūsų spintoje. O kas svarbiausia, nenukentės Jūsų piniginė!

4. Susiraskite sau dievaitį

Įžymūs žonės turi ištisas armijas stilistų, kuriems gerai mokama už tai, kad jie atrodytų kaip „ką tik išpakuoti“. Kai kitą kartą žiūrėsite televizorių, išsirinkite ką nors, kieno stilius Jums atrodo priimtinas. Pagalvokite, kaip galėtumėte interpretuoti tai, ką matote.


5. Tegu detalės šneka už save

Jūs galite taip elegantiškai rengtis, kaip tik įmanoma, o visgi daugiausia lemia detalės. Net kojinės, kurių spalva nedera prie kostiumo spalvos, gali viską sugadinti. Detalėms skirkite tiek pat laiko, kiek visam kitam.

6. Tikri vyrai nėra reklaminiai stendai

Žmonės daro greitas ir nepagrįstas išvadas apie tai, kas esate – apie produktus, kuriuos naudojate, bei firmų ženklus, kuriuos renkatės. Erzina tai, kad dažniausiai tie žmonės yra neteisūs. Etiketės turėtų būti paslėptos vidinėse drabužių pusėse, o Jūs turėtumėte leisti žmonėms Jus pažinti ne iš užrašų ant rūbų, o per pokalbius su Jumis.


7. Verslo ar kasdieniai?

Šiais laikais atmosfera darbe, ko gero, tampa vis laisvesvė. Jau galima išvysti verslininką, vilkintį tiek verslo drabužiais, tiek kasdieniais rūbais. Deja, daugelis vis dar maišo terminus „sportinis“ ir „kasdienis“.

Jei į darbą ateinate įsispyręs paplūdimio šlepetes, tai nėra kasdieniška. Nepaisant to, kad nedirbate su klientais, Jūs turite kolegas, kurie turės tiek daug pasakyti Jums už nugaros. Šitaip Jūs taip pat parodote savo požiūrį į darbą ir į žmones, su kuriais dirbate.


8. Svarbiausia – Jūs pats

Jūsų rūbų spinta taps tokia, kokios norite tik tuo atveju, jei rūbai bus dėvimi laimingo, sveiko žmogaus, ant gražaus kūno. Galų gale, Jūsų spintos užduotis – subtiliai informuoti žmones apie tai, koks esate unikalus, gerai sudėtas ir įdomus vyras.

Mes patariame:

    * Ribokite alkoholio kiekį.

    * Reguliariai mankštinkitės ir užtektinai miegokite.

    * Gerkite daug vandens.

    * Stebėkite, kaip tariate žodžius.

    * Sėdėkite ar stovėkite tiesiai.

Ne tik tai, kad viskas, ką dėvite, atrodys geriau, bet Jūs taip pat įgysite pasitikėjimo savimi. Atminkite: ne drabužiai puošia vyrą, o vyras juos!

 

{parasas}