Kaip tavo kraujo grupė nulemia santykius?

Stebėdamas įvairias kraujo grupes turinčius žmones, prancūzų mokslininkas Jeanas Lui Degandenzis nustatė, kokią įtaką kraujo grupės turi žmonių tarpusavio santykiams. Taigi turime galimybę pasitikrinti, ar taip yra iš tikrųjų.

Pirmoji kraujo grupė

Tai labiausiai paplitusi kraujo grupė – ją turi net 45 proc. Žemės rutulio gyventojų. Pirmosios grupės kraujas tinka bet kuriam žmogui.

Vyrai, sulaukę trisdešimties metų tampa talentingiausiais viliotojais, galinčiais užmegzti ryšius net su pačiomis žaviausiomis, kitiems nepasiekiamomis damomis. Jų išrinktosios retai nusivilia puikiais partneriais. Tik jiems niekada nereikia sakyti, kad yra pernelyg atkaklūs – greičiausiai tuomet „pasipustys padus“.

Moterys, turinčios pirmąją kraujo grupę yra labai pavydžios. Pavydo skandalas joms – įprastas dalykas. Kita ypatybė – turi daugybę aistringų pomėgių. Beprotiškomis fantazijomis ir nežabotais troškimais jos gali vyrus išsekinti ir fiziškai, ir psichologiškai. Bet tik labai silpni ir kompleksuoti vyrai nenori prasidėti su tokiomis moterimis. Kiti, net prievartą kęsdami, toliau su jomis gyvena sunkų, bet labai įdomų ir aistringą gyvenimą. Be to, šios kraujo grupės moterys pasižymi nepaaiškinama trauka.

 

Antroji kraujo grupė

Ją turi maždaug 35 proc. planetos gyventojų. Kuo žmogus gyvena arčiau Rytų, tuo mažiau tikimybės, kad jis turės būtent šią kraujo grupę. Nustatyta, kad Anglijoje antrąją kraujo grupę turi 43 proc. gyventojų, Rusijoje – 30 proc., Indijoje – tik 15 proc. Gal taip yra neatsitiktinai? Kiek šią kraujo grupę turinčių žmonių gyvena Lietuvoje, tikslių duomenų nėra.

 

Vyrai dažniausiai slepia savo jausmus, ne itin pasitiki savimi, o meilę išreiškia žvilgsniu, lengvu rankos prisilietimu. Suprask, moterys turi pačios įminti jų jausmų mįslę. Santuokiniame gyvenime iš partnerės jie laukia žodžių ir poelgių, kaskart įrodančių meilę jam. Į gyvenimo draugę vyrai pirmiausiai žvelgia lyg į motiną, kuri visada paglostys, pagirs, apgaubs rūpestingumu. Turbūt todėl dažniausiai jie veda moteris, vyresnes už save. Mėgaudamiesi moterų gerumu ir švelnumu, šie vyrai savo išrinktosioms paprastai lieka ištikimi visą gyvenimą.

Moterys, turinčios šią kraujo grupę yra gana uždaros, įtarios, nepatiklios, jos sunkiai įsimyli ir dažniausiai dėl to kenčia. Kai meilė pagaliau užvaldo, jos paprastai pirmosios jausmų nedemonstruoja. Tačiau kai santykiai jau susiformuoja, tampa puikiomis, mylinčiomis, ištikimomis žmonomis.

 

Trečioji kraujo grupė

Ji gana reta. Šią kraujo grupę turi tik 13 proc. vyrų ir moterų. Dauguma šių žmonių gyvena rytinėje mūsų planetos dalyje, o Vakaruose trečiosios kraujo grupės turėtojų esama daug mažiau.

 

Vyrai. Visi juos laiko donžuanais, nors jų vidinė esmė yra visai kitokia. Taip, jie mėgsta sužavėti, bet tik todėl, kad patys bijo meilės, prisirišimo, emocinių ,,skolų“ ir santuokinių įsipareigojimų. Kai šie vyrai vis dėlto ,,užkimba ant meilės meškerės“ ir ypač kai susituokia, tuojau ima jausti, kad kažkas gyvenime ne taip, kažkas žeidžia jų ,,vyriškos egzistencijos sistemą“. Jie nustoja flirtuoti, bet neilgam. Iš esmės tai neblogi vyrai, bet santuokinę ištikimybę, pasitaikius progai, neretai sulaužo. Užtat visais kitais atvejais jais galima pasikliauti.

 

Moterys slepia savo ištikimybę už ekstravagantiškumo širmos, kankina gyvenimo palydovus tai šaltu abejingumu, tai deginančiomis daugiareikšmėmis frazėmis ar poelgiais. Taip jos priverčia savo vyrus nuolat pavyduliauti. Tai tarsi vampyrės, lašas po lašo čiulpiančios savo partnerių galias.

 

Ketvirtoji kraujo grupė

Ją turi vos 7 proc. planetos žmonių.

Vyrai, turintys ketvirtąją kraujo grupę sugeba žavėti moteris ir traukia jas tarsi magnetine jėga. Beje, jie ir patys mėgsta damų draugiją. Jausmingumas, sklindantis nuo šių vyrų, juntamas per atstumą. Daugelį moterų jis tiesiog stulbina. Erotiniai pojūčiai šiems vyrams paprastai atstoja meilę. Jie neturi kada ,,merginti“, kalbėti gražius žodžius, vaikščioti susikibus už rankučių… Žmonai retai kada pasiseka išvengti savo žavaus ir nepaprasto vyro neištikimybės.

 

Moterys. Vyrams sunku pelnyti šių moterų palankumą. Jos pernelyg griežtos ir reiklios, be to, labai pavydžios. Todėl neretai pateikia vyrams griežtus reikalavimus: ,,aš arba automobilis“ ir netgi ,,aš arba tavo tėvai“. Užvaldžiusios savo partnerių kūnus ir mintis, jos gali tapti puikiomis mylimosiomis, bet toji reikli jų meilė kartais taip nuvargina, kad neretas sutuoktinis sprunka kur akys mato.

 

Jeigu prancūzų mokslininko išvadose pastebėjote neatitikimų, džiaukitės, kad šios hipotezės netapo neginčijama tiesa. Juk visos taisyklės turi išimčių, bet išimtys, žinoma, taisyklių ne tik nepaneigia, o netgi jas patvirtina.