75 kvailiausi prasimanymai apie Britney Spears

Alfa.lt

 JAV popmuzikos žvaigždė Spears paskelbė kvailiausių apie ją šiemet paskelbtų prasimanymų sąrašą.

JAV dainininkė Britney Spears nusiteikė į ją nepaliaujamai persekiojančią bulvarinę žiniasklaidą ir paskelbė apie ją šiemet paskelbtų 75 absurdiškiausių prasimanymų sąrašą.

B. Spears oficialiame tinklalapyje paskelbtame pranešime nurodoma, kad apie šią popmuzikos žvaigždę vien šiemet buvo paskelbta daugiau nei 13 tūkst. straipsnių, iš kurių daugelis buvo „akivaizdžiai absurdiški arba tiesiog įžaidžiami“.

 

„Atrinkome, mūsų nuomone, pačius kvailiausius“, – nurodoma pranešime, kuriame buvo paskelbtas 2009 metais paskelbtų „didžiausių 75 nesąmonių apie Britney Spears“ sąrašas.

 

Tarp jų pateko vieno Londone leidžiamo bulvarinio laikraščio pranešimas. Jo autoriai rėmėsi neseniai išleista B.Spears biografija, kurioje nurodoma, jog dainininkė vaikystėje gyveno namelių ant ratų kvartale ir kai kada su savo šeima valgydavo sumedžiotas voveres. Pasak laikraščio „Daily Star“, paskelbus šią žinią „voveriena smarkiai pabrango“, nes dainininkės gerbėjai „iš mėsinių ir restoranų šlavė voverių, triušių bei oposumų mėsą“.

 

57 vietoje atsidūrė pranešimas, jog B. Spears tapo priklausoma nuo „gėlių terapijos“ – gydymo metodo, pagal kurį iš augalų pagamintais eliksyrais mėginama „subalansuoti fizinius ir emocinius negalavimus“.

 

Į tą sąrašą taip pat pakliuvo Londono laikraščio „Evening Standard“ pranešimas, kuriame teigiama, jog viešbutyje „The Dorchester Hotel“ apsistojusi dainininkė pareikalavo įrengti jos apartamentuose striptizo strypą, kuris esą reikalingas, kad atlikėja išlaikytų gerą formą.

 

„Britney dievina šokius aplink strypą – tai jos mėgstamiausia mankšta, – laikraščiui sakė vienas neįvardytas šaltinis. – Ji pageidauja tai daryti privačiai, savo viešbučio kambaryje“.

 

Sąrašo viršūnėje atsidūrė sausį britų dienraščio „Daily Mirror“ paskelbtas pranešimas, esą B.Spears susitikinėja su indų choreografu Sandipu Soparrkaru, taip pat kad surengė privatų Naujųjų metų vakarėlį, kuriame naująjį partnerį supažindino su savo draugais ir tėvais.

 

Gana aukštos pozicijos buvo skirtos istorijoms, susijusioms su neseniai vykusiomis ne itin sėkmingomis B.Spears gastrolėmis Australijoje. Tarp jų buvo lapkričio 7 dieną paskelbtas Melburno dienraščio „Herald Sun“ lapkričio 7 dienos pranešimas, kuriame nurodoma, kad dalis gerbėjų išėjo iš Perte vykusio B.Spears koncerto, kai pastebėjo, jog atlikėja akivaizdžiai dainuoja pagal fonogramą.

 

Nors tame straipsnyje buvo cituojami keli B.Spears pasirodymu nusivylę gerbėjai, to koncerto reklamos vadybininkai tvirtino, kad pranešimai apie klausytojų išėjimą buvo netikslūs.