Vakaro tema: Koks turėtų būti vyras, kad užkariautų bet kurią moterį?

Balsas.lt

 Mielieji vyrai, šis straipsnis skirtas TIK JUMS. Moterys, negaiškit laiko, skaitydamos, nes nerasite nieko, ko ieškote. Pripažinkite, visi ar bent jau daugelis iki šiol parašytų straipsnių, knygų ar įvairių kitų traktatų buvo skirti tik MOTERIMS.

Jos visada norėdavo žinoti, kaip JĮ užkariauti, kokių kerų imtis, kad pavergtų JO širdį ar tiesiog kaip elgtis, kad JIS nepasuktų į šoną. Gana! Juk ir vyrams iš kažkur reikia sužinoti, ko iš tiesų nori moterys!

 

Ne paslaptis, kad žurnalus vyrams neretai ir rašo vyrai, kurie didesnį dėmesį kreipia nuotraukoms su pripūstomis krūtinėmis arba apvaliais užpakaliukais, o ne norų aiškinimuisi. Be to ir patys vyrukai mieliau žiūri į naiviai besišypsančias blondines, negu į juodu ant balto rašomas eilutes apie santykius.

 

Tad, vyručiai, paskaitykit ir nepamirškit įsikalti į galvą – DOMĖKITĖS  MOTERIMIS IR JŲ PSICHOLOGIJA, NES TIK TAIP JAS GERIAU PAŽINSITE!

Ką  mėgsta moterys?

Nesitikėkite, kad parašysiu, kokią spalvą, kvepalus ar drabužių firmą mėgsta jūsų išrinktoji. Aš ne pranašė. Tačiau galiu garantuoti, kad beveik visos moterys turi pomėgį blizgantiems daikčiukams, tačiau, jos priešingai nei šarkos turi „puikią uoslę“ nustatyti klastotes, tad tik pigiais blizgučiais jų nesuviliosite.

 

Geri kvepalai dažniausiai toks pat subtilus dalykas kaip ir prabangūs apatiniai. Jei nežinote kokius nupirkti, nesuklysite paėmęs pačius brangiausius. Jokiu būdu nepalikite etiketės su kaina – mes, moterys, jei tik suabejosime daikto verte, iš karto apsilankysime parduotuvėje ir įsitikinsime pačios.

 

Priešingu atveju, jūs parodysite pinigų svarbą ir tai, kad moteris gali būti nupirkta! Tiesa, kartais gal ir gali, bet kam gi jums reikia parodyti, kad tai žinote??? Būkite akli jų odos netobulumams, pamirškite žodžius „celiulitas“, „raukšlės“, „antsvoris“ ar „nedidelis pilvukas“, bet vos tik pamatysite, kad jūsų moteris pavydžiai žiūri į kokią potencialią varžovę, iškart prisiminkite šiuos žodžius. Taip patenkinsit moterį jai dar net nenusirengus.

 

Nėra nieko geriau už vyrą, kuris yra ne tik jautrus, energingas ir galintis apginti moterį nuo pavojų, bet ir supratingas bei kartais pasakantis tai, ką ji nori girdėti.

 

Sakiniai, kuriuos JI nori girdėti

Nebijokite moteriai sakyti komplimentus. Netingėkite juos sakyti! Visiškai suprantu, kad kartais „užknisa“ kartoti tą patį per tą patį, tačiau kartais užtenka pasakyti kažką gražaus, šilto ir mielo vieną kartą (ir ne itin banalaus), kad moteris pasijustų pačia svarbiausia. Štai keletas sakinių, kurie privers ją pasijusti mažų mažiausia deive:

 

• AR TU SUBLOGAI?

• MAN PATINKA TAVO KERINTI  ŠYPSENA!

• BE TAVĘS NEĮSIVAIZDUOJU SAVO LIKUSIO GYVENIMO.

• NEGALIU ATITRAUKTI NUO TAVĘS AKIŲ… TAVIMI NEĮMANOMA ATSIGROŽĖTI…

• ŠALIA TAVĘS NUBLANKSTA KITOS MOTERYS.

• ŽINOMA, NAUDOKIS MANO KREDITINE KORTELE KIEK TIK NORI!

• NORĖČIAU SU TAVIMI SULAUKTI VAIKŲ…

• LAIKAS, PRALEISTAS IKI MŪSŲ SUSITIKIMO, NEĮSISKAIČIUOJA Į GYVENIMO TRUKMĘ, NES AŠ PRADĖJAU GYVENTI TIK MUMS SUSIPAŽINUS.

 

…dar daug daug panašių ir įvairių minčių galite sugalvoti ir patys. Tiesiog būkite išradingi!

 

Kokie jūs turite būti, kad mes jus mylėtume?

Pripažinkite, moters specialybė turi būti vertinama, bet ji neturi uždirbti daugiau nei vyras, kitaip vyruką būtų galima pavadinti „alfonsu“.  Nes jis turi būti puikus specialistas, daug pasiekti darbe, būti įdomus pašnekovas, turėti gerą humoro jausmą arba labai puikią išvaizdą.

 

Jei pasigedote visų šių savybių, jums dar liko vienintelis šansas –  turėti storą piniginę. Taip, deja, tokia yra tiesa, nebent ieškote itin „mažo kalibro“ moters. Jūs taip pat turėtumėte moteriai būti kaip mūro siena, mokėti ir galėti dėl jos padaryti viską, kad ir pakasyti jai nugarą ar mikliai patepti kremu nuo saulės ar mėnulio.

 

Ir dar nepamirškite ją supažindinti su savo draugais ir artimaisiais, kad pasijustų bent „ kažką“ jums reiškianti, palaikyti už rankos, netikėtai apkabinti, pabučiuoti pavargusią ir suirzusią, kartais pabūti romantišku ir taip pat nebijančiu kalbėti apie jausmus.

 

Taip pat nepamirškite išklausyti moterų, net jei jos pačios nežino, ką nori pasakyti, bet tiesiog šneka, kas ant liežuvio galo… Tokios jau tos moterys, bet jei jau norite jom suteikti laimę, raskite aukso viduriuką, kad nei viena nesiskųstų: „per mažai myli“ arba „myli per daug“.

Bučiuoju, Giedrė