Skelbiama gripo epidemijos Mažeikių rajone pabaiga

 Gruodžio 15 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė įsakymą Nr. A1-1748 dėl gripo epidemijos pabaigos paskelbimo. Įsakymas paskelbtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, Gripo ir višutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklėmis ir atsižvelgiant į Telšių visuomenės sveikatos centro Mažeikių skyriaus siūlymą.

 

Gruodžio 14 d. vykusiame pandeminio gripo epidemiologinės priežiūros Mažeikių rajono savivaldybėje darbo grupės posėdyje Telšių visuomenės sveikatos centro Mažeikių skyriaus vedėja Irena Macijauskienė informavo, kad praėjusią savaitę rajone užregistruotas 101 gripo atvejis, iš jų – 77 vaikai (0-17 m.); ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų užregistruota – 502, iš jų  – 363 vaikai.

 

Mažeikių rajone per savaitę užregistruota 92,73 susirgimo atvejų 10 000 gyventojų. Gripo epidemija skelbiama, kai sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis yra ne mažesnis kaip 100 atvejų 10 000 gyventojų per savaitę. 

 

www.mazeikiai.lt informacija.

 

www.infomazeikiai.lt