Violetos Liaugminienės 2010-ųjų prognozės 12 zodiako ženklų

Balsas.lt

 

Ką jums žada žvaigždės ateinančiais metais

AVINAS. „Žiemos miegas” Avinams tęsis iki 2010-ųjų birželio. Šiuo metu jums būtų geriausia užsiimti savianalize, apmąstyti kryptis, kuriomis norėtumėte judėti toliau. Daugiau laiko skirkite meditacijoms ar kitiems sveikatą stiprinantiems užsiėmimams.

Tačiau nuo birželio iki rugsėjo viskas keisis: vėl tapsite ryškūs, kupini idėjų. Šiuo metu jums gali atsiverti naujos galimybės. Būtų nedovanotina nuodėmė nepasinaudoti šiomis perspektyvomis, šia visatos skleidžiama banga ir kilstelėti pakopa aukščiau – tiek savo asmenybę, tiek karjeros reikalus.

 

Ypatingą metų atmosferą jums kurs ne kas kitas, o karališka planeta – Jupiteris. Būtent jis, būdamas jūsų ženkle, vasaros laikotarpiu suteiks daugiau laisvės, galimybių išplėsti įvairias savo veiklos sritis. Tai stiprūs metai paieškoms, drąsiems sumanymams, idėjoms įgyvendinti. Energijos turėsite tiek, kad ji veršis per kraštus. Kad šis periodas būtų iš tiesų puikus, priklauso tik nuo jūsų pačių gebėjimo savo energiją nukreipti tinkama linkme ir iš gyvenimo imti tai, apie ką seniai svajojote.

 

Galite visiškai pakeisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą, įgyti drąsos įgyvendinti seniai puoselėtus planus. Tačiau atsiminkite, šis laikotarpis bus gana trumpas, nes nuo rugsėjo jūs vėl panirsite į savo vidų. Pasistenkite užbaigti pradėtus darbus, įvykdyti duotus pažadus, grąžinti ir finansines bei dvasines skolas, daugiau laiko skirti poilsiui, pasirūpinti sveikata, nes po šių metų bus itin aktyvūs ir dinamiški metai Avinui.

 

JAUTIS. Tai jūsų laisvės ir nepriklausomybės metai. Jums atverti visi keliai, tačiau nuo jūsų pasirinkimo priklausys tolesnis gyvenimas. Mėginsite kovoti už savo nepriklausomybę visose gyvenimo srityse. Mėginsite atsikratyti sustabarėjusių instrukcijų ir normatyvų, galite pradėti taikyti naujus metodus ir technologijas.

 

Per didelis laisvės troškimas gali sukelti rimtų pavojų jūsų šeimos stabilumui. Jus trauks naujas požiūris. Tačiau nuo birželio iki rugsėjo atrodys, kad kai kas, jums miegant, pakeitė baterijas. Vasarą jūsų energija gali staiga dingti. Gali apnikti gyvenimo prasmės ar amžini egzistenciniai klausimai. Jus gali apimti tingumas ir neveiklumas. O gal tai bus paprasčiausia gera, rami atostogų nuotaika? Vasarą jums reikėtų pasisaugoti ir infekcinių ligų, nes poilsiaus ne tik jūsų protas, bet ir imunitetas.

 

Rugsėjo mėnesį vieniems vėl grįš pamiršti draugai, vakarėliai, draugijos, kitiems – kūrybinė veikla. Tai svajonių laikas, kai galite būti drąsūs ir pasirinkti tai, ko labiausiai geidžia jūsų širdis.

 

DVYNIAI. Puikus metas siekti karjeros aukštumų. Jei į jus seniai kreipė dėmesį viršininkas, tai dabar pats metas praverti (ar pradėti dažniau varstyti) jo kabineto duris. Galbūt jums net nereikės prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, nes ne tik jūs pats, bet ir visi jūsų kolegos staiga pajus, kad jūsų vaidmuo organizacijoje darosi vis svarbesnis. Na, o jei nepajus, gali drąsiai pats apie tai pareikšti, nes šis metas jums palankus.

 

Kai kuriems Dvyniams bedarbiams gali pasibaigti darbo paieškų metas. Jūsų rankos, mintys ar protas kam nors gali pasirodyti naudingi. Na, o verslininkams palankus metas pertvarkyti įmones; drąsiausiems, nepaisant krizės, – pradėti naują verslą. Šiuo metu jums geriau priimti loginius, gerai apgalvotus sprendimus, susilaikyti nuo nereikalingų išlaidų, nepasiduoti emocijoms.

 

Nuo birželio iki rugsėjo karjeros klausimus pakeis draugai ir visuomeninė veikla. Jūsų kelią gali netikėtai nušviesti naujos mintys. Galbūt tai bus atsakymai į klausimus „ką daryti?”. Tuo metu galite pajusti, kad iki šiol gyvenote su nematomais pančiais. Kils noras šių pančių atsikratyti.

 

Nuo rugsėjo vėl grįšite prie karjeros klausimų, tačiau šį kartą jūsų galva bus pilna šviežių minčių. Gali būti, kad reikės visiškai ne to, ko jūs norėjote anksčiau. Galbūt jums jau reikės ne didesnio atlyginimo ar geresnių pareigų, o nuosavos kompanijos?

 

VĖŽYS. Atėjo laikas praplėsti savo akiratį ir įkvėpti gaivių svetimų kraštų vėjų. Galite drąsiai imtis naujų projektų ar tęsti senus – fortūna jums šypsosi.
Tobulinsite savo išsilavinimą. Skleisite šilumą ir šviesą aplink save. Šiuo metu labiausiai reikėtų pasisaugoti išpuikimo – vienintelės pagundos, kuri kaskart vis labiau gali persekioti.

 

Naujojo savo etapo dvelksmą pajusite birželio – rugsėjo mėnesiais. Artėja laikotarpis, kuris iš jūsų pareikalaus drausmės, tikslumo, planavimo ir kruopščios strategijos. Daug dėmesio skirsite profesinei veiklai. Šis laikotarpis palankus kopti karjeros laiptais. Jo metu galbūt ir nepatirsite daug džiaugsmo, tačiau neabejotinai sustiprinsite savo finansines pozicijas.

 

Nuo rugsėjo vėl pajusite jėgų antplūdį ir jus lydinčią sėkmę. Vis dažniau susimąstysite pasaulėžiūros ir tikėjimo klausimais. Jūsų elgesį motyvuos drąsios ir garbingos paskatos, kurių dėka išaugs jūsų autoritetas. Galite sutikti savo dvasinius mokytojus, žmones, kurių elgesys ir autoritetas įkvėps naujai veiklai.

 

LIŪTAS. Aplinkybės iš jūsų reikalaus keisti savo mąstymą, gyvenimo būdą, o labiausiai transformuotis iš vidaus. Be abejo, tai jums nebus malonu. Gali griūti viskas, kas buvo įprasta ir patogu. Tačiau viskas – tik į gerą. Šis metas – tai kryžkelė. Todėl labai svarbu, kurį kelią pasirinksite. Nepaisant gniuždančių išorinių veiksnių, šiuo laiku jūs būsite apdovanoti didžiule vidine energija ir galimybėmis keisti tai, kas ilgus metus vilkosi kaip nereikalingas šleifas. Šiuo metu būtų palankus metas atsisakyti blogų įpročių, pradėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

 

Birželio – rugsėjo mėnesiais lengviau atsikvėpsite ir pajusite naujos pasaulėžiūros poreikį, suprasite, kad jūsų galimybės ne tokios jau menkos. Gali būti, kad pajusite kieno nors globą. Šiuo metu galite drąsiai važiuoti į užsienį. Ten jūsų lauks sėkmė. Nuo birželio jus tarsi magnetas trauks tolimi kraštai, nauji draugai, sustiprės laisvės poreikis. Jei pakeisite savo gyvenimo būdą, pajusite aplinkinių pagarbą.

 

Jums teks daug ką permąstyti. Jei suvoksite, kad tai, ką anksčiau laikėte vertybėmis, tėra muilo burbulai, nepaprastai daug išlošite. Netrukus prieš jus atsivers visiškai naujų galimybių pasaulis. Šie metai gali versti rizikuoti. Gali būti sėkmingi ne tik psichologiniai, bet ir finansiniai eksperimentai.

 

MERGELĖ. Visoms Mergelėms pelenėms ateina didžiosios puotos diena. Tiksliau – metai. Pasistenkite išsinerti iš pilkų drapanų. Šiais metais galite atsidurti visuomenės dėmesio centre. Jums tai palankus metas daryti savireklamą, išpopuliarėti. Tačiau nepamirškite, kad populiarumą lydi ir pavydas, apkalbos, intrigos.

 

Šiuo metu pagrindiniai jūsų ginklai – geras estetinis skonis ir harmoningi santykiai. Šiais metais vienišiai turės didelę tikimybę susituokti ar atrasti savo gyvenimo draugą. Stenkitės būti ryškūs, malonūs, nevenkite visuomeninio gyvenimo.

 

SVARSTYKLĖS. Net jei kitais metais paskęsite kasdieniniuose rūpesčiuose, nepamirškite, kad ir kasdienybėje slypi maži džiaugsma
i. Tigro metais galite daug dėmesio skirti savo sveikatai ir ją sustiprinti. Atsiduosite vaikų auklėjimui. Gali būti, jog įsigysite augintinį, kuris atneš į namus daug džiaugsmo. Galite pasiruošti seniai atidėliotiems darbams, kurie šiuo metu neišgąsdins jūsų. Būsite racionalūs, taupūs, aiškaus, blaivaus proto.

 

Tačiau vasarą (nuo birželio iki rugsėjo) netikėtai gali viskas pakrypti kita linkme. Jūs galite pajusti norą būti dėmesio centre ir ramų namų gyvenimą gali pakeisti vakarėliai, koncertai, spektakliai, pasivaikščiojimai alėjomis. Atsidursite ten, kur viešpatauja šurmulys ir juokas.

 

Galbūt tai bus vaistas, nuo kurio greitai atsigausite, o galbūt tai greitai nusibos, ir rudens pradžioje vėl grįšite į savo mielą ir jaukų urvelį. Netikėtai gali nustebinti jūsų partneris. Jei jo neturite, jis lygiai taip pat netikėtai gali išdygti prie jūsų durų slenksčio (o gal net išstumti senąjį).

 

SKORPIONAS. Kitais metais jausitės pilni jėgų, kūrybinių sumanymų ir skleisite aplink save optimizmą. Apims geraširdiškumas ir atlaidumas. Pajusite, kad esate mylimi. Neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykius.

 

Gali būti, kad šiuo metu pasieksite puikių rezultatų, užlipę ant scenos, podiumo ar stadione. Puikiai seksis dalyvauti įvairiuose konkursuose, organizuoti šou laidas, renginius.

 

ŠAULYS. Ateinančiais metais jus turėtų džiuginti šeima. Ji, beje, gali ir pagausėti. Visus metus jūsų dėmesys bus nukreiptas į finansinius klausimus, gyvenimo sąlygų gerinimą. Šeima jums taps jaukia užuovėja. Gali suaktyvėti reikalai, susiję su jūsų nekilnojamu turtu. Geras metas pirkti ar parduoti jį. Šioje srityje gali atsirasti visiškai naujos galimybės.

Liepos mėnesį būkite ypač atidūs šeimai (Lilit pereina į jūsų šeimos būstą). Venkite rizikingų sprendimų, stambių finansinių operacijų.

 

OŽIARAGIS. Ožiaragiai aktyviai mokysis, rinks informaciją, tam, kad priimtų teisingus sprendimus. Daug dėmesio gali būti skiriama naujovėms. Nemažai laiko praleisite „ant ratų.” Tai puikus pavyzdys, kaip nenuleisti rankų ištikus krizei. Nors daugelio finansinė padėtis nebus pavydėtina, tačiau Lilit (juodajam mėnuliui) liepos mėnesį palikus jūsų finansų būstą, galėsite lengviau atsipūsti.

 

Visų Ožiaragių statybininkų finansiniai reikalai nuo liepos mėnesio taip pat turėtų šiek tiek pasitaisyti. Ožiaragis, kuris, ko gero, turi didžiausią efektyvumo koeficientą, šiuo metu atliks pačią tikslingiausią investiciją – į save ir savo žinias. Teks daugiau laiko skirti brolių ir seserų reikalams.

 

Vasaros viduryje santūrieji Ožiaragiai laikinai atidės savo darbus ar mokslus ir turės puikią galimybę pasidžiaugti šeima. Iš čia jie pajus dvelkiant permainų vėjus. Kai kurie spręs būsto klausimus, kiti skirs daugiau laiko buitiniams darbams arba kartu leis laiką.

 

Nuo liepos mėnesį reikėtų pasisaugoti melagingos ar klaidingos informacijos. Stenkitės nepakliūti į sukčių rankas. Bendrą metų foną gali temdyti konfliktai ir nesusikalbėjimai su partneriais.

 

VANDENIS. Metų pradžia daugumai Vandenių turėtų būti gana prieštaringa. Nors jie mažiausiai nukentės nuo krizės (dauguma net pagerins savo materialinę padėtį), tačiau iki liepos mėnesio gali jaustis blogai. Juos gali persekioti baimė, trūkti energijos. Pakentėkite iki liepos mėnesio – kol juodasis mėnulis paliks jūsų būstą.

 

Gali pašlyti finansiniai reikalai. Todėl pasinaudokite geromis galimybėmis iki vasaros pradžios, nes tai neblogas metas verslui. Nuo birželio iki rugsėjo galite kibti į mokslus, ieškoti naujų kontaktų, kurie suvestų jus su įtakingais žmonėmis. Pagalbos galite tikėtis iš savo brolių ar seserų. Informacija, kurią gausite, gali atskleisti anksčiau nesuvoktas tiesas.

 

Nuo rugsėjo vėl gali grįžti finansinė sėkmė, tačiau ji nebus tokia pastovi, kokia buvo žiemą ir pavasarį. Saugokitės pagundų iššvaistyti pinigus ir kitą turtą.
ŽUVYS. Iki birželio mėnesio jausite jėgų antplūdį, būsite pilni naujų minčių ir užmojų. Šis laikotarpis jums vienas sėkmingiausių. Džiaugsitės gyvenimu, ir šį džiaugsmą skleisite aplinkui. Nevenkite ryškių spalvų. Galite būti drąsūs, ryžtis tokiems poelgiams, apie kuriuos anksčiau net pagalvoti nedrįsote.

 

Nepamirškite, kad gera nuotaika – vaistas nuo bet kokių ligų. Todėl ligos vengs jūsų. Tačiau nuo liepos mėnesio gali apimti nerimas, netikrumo jausmas. Viskas gali kristi iš rankų. Jums gali atrodyti, kad nepavyks pasprukti nuo persekiojančių nesėkmių. Neišsigąskite – tai laikina. Teks pakentėti šias būsenas devynis mėnesius.

 

Tačiau jei būsite pakankamai išmintingas ir įžvelgsite gerus dalykus, vykstančius jūsų gyvenime, pastebėsite, kad jus mažiau nei kitus palietė finansinės negandos. Jūsų pajamų srautuose gali atsirasti naujų, visiškai netikėtų srovių. Šioje srityje galite pajusti laisvę ir sėkmę.

Pagrindinis pavojus, tykantis kitąmet, – depresija ir niekuo nepagrįstos baimės. Stenkitės daugiau medituoti, skaityti išmintingas knygas, neprarasti tikėjimo ir suprasti, kad jus išgydyti ir suteikti džiaugsmo gali kiti žmonės. Todėl dažniau šypsokitės jiems.