Vakaro tema: Pagauk svajonių vyrą internete

Balsas.lt

 Laikai, kai pažinčių skelbimai būdavo spausdinami laikraščiuose, o jais naudodavosi tik visiški nevykėliai – seniai praeitis. Atėjo nauja era – sėkmės lydimų, bet labai užimtų žmonių. Vis dažniau per vestuves skelbiami tostai pažinčių portalų kūrėjams, mat laimingi jaunieji vienas kitą rado būtent internete. Pažinčių portaluose klaidžioja daugybė vienišų širdžių. Kaip sėkmingai susikurti savo profilį, kad nepasimestum merginų jūroje?

 

Norint užpildyti anketą daug išminties nereikia, bet vis dėlto kai kurių savo duomenis paskelbusių merginų elektroninio pašto dėžutės ima ir užlūžta nuo laiškų gausos, o kai kurios gauna vos vieną kitą laišką, ir tuos pačius – tik iš visiškų nevykėlių. Ar visi vyrai tikrai kiaulės? Ne! Tiesiog nemoki savęs tinkamai pateikti.

 

Kaip įdomiai prisistatyti?

•    Nerašyk apie save pernelyg daug, kad nesusikurtum įkyrios plepės įvaizdžio. Tačiau venk ir pernelyg lakoniškų sakinių.

•    Savo profilyje parašyk ką nors, kas galėtų tapti pokalbio pradžia. Galbūt atsilieps vaikinas, kuriam patinka to paties autoriaus knygos, ta pati muzika ir tas pats restoranas, o gal jis taip pat kaip ir tu dievina kalnų slides. Suteik šansą perskaičius tavo duomenis atrasti ką nors bendro.

•    Pasistenk profilyje nieko nekritikuoti, su niekuo savęs nelygink.

•    Neminėk savo trūkumų – tam turėsi laiko vėliau, kai jau būsi jį sudominusi savo privalumais.

•    Negirk ir nereklamuok savęs, tik prisistatyk. Juk tu – ne lentynoje užsigulėjusi prekė, kurią būtina kam nors įbrukti.

•    Neakcentuok rūbų dydžio, svorio, krūtinės, liemens apimties, plaukų ilgio ir pan. – tokia informacija domina tik ieškančius vienos nakties nuotykio.

•    Nesiteisink, kodėl tu užsiregistravai šiame portale. Visi čia dėl tos pačios priežasties, jis – taip pat.

•    Neakcentuok, kad atrodai jauniau, nei tavo bendraamžės. Jei tavo amžius tave glumina – verčiau jo visai neminėk.

•    Būk nuoširdi, bet nuoširdumo nepainiok su per dideliu atvirumu.

•    Neapsimetinėk tuo, kuo nesi, jei ieškai nevienadienių santykių.

•    Ieškok partnerio, kuris intelektu ir požiūriu į gyvenimą atitiktų tavąjį.

 

Fotografijos kalba

Natūralu, kad pažinčių portaluose norisi parodyti save. Tačiau sudėti 20 skirtingų nuotraukų būtų apmaudi klaida. Kai nuotraukų per daug – tai gali reikšti tik 2 dalykus: arba tu sergi didybės manija, arba turi didžiulį nepilnavertiškumo kompleksą.

 

Tiesa, verčiau nepasikliauk ir superminimalistine logika – esą labiau sudominsi potencialius bičiulius apskritai prie profilio nepridėjusi savo nuotraukos. Regėdami mes pažįstame didžiausią dalį mus supančios aplinkos, taigi kad ir kaip sumaniai pristatinėtum save profilyje, nebus nuotraukos – nebus ir gerbėjų, nes tu daugelio vyrukų tiesiog nedominsi.

 

Suteik jam šansą

Be abejo, grafa, kokio draugo pageidautum – viena svarbiausių anketos dalių.  Kaip tik todėl bus geriau, jei ji bus kuo trumpesnė. Nesprausk potencialaus vaikino į itin griežtus rėmus, pamėgink pabendrauti su skirtingais žmonėmis.

 

Prieš iškeldama reikalavimus, kelis kartus apgalvok, ar tikrai ši savybė tavo išrinktajam būtina? Pavyzdžiui, ar tikrai nori, kad jis būtų mėlynakis blondinas? Gal užteks reikalavimo, kad jam patiktų poezija?

 

Missus.ru