"Mažeikių fanai" vasarą laiko veltui neleido

 

„Mažeikių fanai” praėjusią vasarą laiko veltui neleido. Pastarieji dalyvavo Mažeikiuose surengtame 1993 ir jaunesnių metų krepšinio turnyre. Turnyre dalyvavo 7 komandos, o „Mažeikių fanai” sugebėjo iškovoti III-iosios vietos medalius. Nors „Mažeikių fanai” turnyrą pradėjo dviem triuškinančiais pralaimėjimais, jie nepalūžo ir iškovojo tris pergales iš eilės.

 

Nors pirmąjį etapą jie ir vėl baigė pralaimėjimu, į pusfinalį patekti tai jiems nesutrukdė. Pusfinalyje „Mažeikių fanai” susitiko su Žemaitijos gatvės ekipa. Pastariesiems jie nusileido tik po atkaklios kovos 12 taškų skirtumu.

Mažajame finale fanai susitiko su Viekšnių gatvės komanda, kuriai pirmajame etape buvo pralaimėję. Tačiau šį kartą po atkaklios kovos, 3 taškų skirtumu pergalę šventė „Mažeikių fanai”.

Finale susitiko Vilties ir Žemaitijos gatvių komandos. Finalas buvo kaip reta atkaklus: nors antrojo kėlinio viduryje „viltiečiai” dar pirmavo 47:39, tačiau Žemaitijos gatvės krepšininkai laimėjo rungtynių pabaigą sausu rezultatu 12:0 ir išplėšė pergalę 51:47.

Turnyre buvo žaidžiami du kėliniai po 15 minučių.