Būrimas moderniausiomis priemonėmis

Balsas.lt

 

Taro kortos ir krištoliniai rutuliai? Palikime tai būrimo istorijai! Tegyvuoja moderniosios technologijos ir… galimybė iš jų paspėlioti savo ateitį! Mobilusis, radijas, kompiuteris, televizorius. Gal;būt tai – tik smagus pokštas? O gal iš tikrųjų lemtis?

 

Būrimas pagal radiją

Sugalvok skaičių ir spustelėk savo radijo imtuvo nuotolinio valdymo pultelyje tą skaičių, kad įsijungtų užprogramuota radijo stotis. Pirmoji išgirsta dainos eilutė ar diktoriaus ištarta frazė ir bus atsakymas, kurį tau pačiai teks savaip interpretuoti.

 

Būrimas pagal televizorių

Senoviškas būrimas pagal praeivį, kai po tam tikrų magiškų apeigų pirmojo sutikto vyro turėtum paklausti vardo ir iš to sužinotum savo būsimo sutuoktinio vardą, keičiamas burtais pagal televizorių. Pirmasis ekrane pamatytas vyras laikomas tavo būsimojo simboliu. Galbūt jis bus tos pačios plaukų spalvos, tokio amžiaus ar tavo būsimojo išrinktojo bendravardis?

 

Būrimas mobiliuoju telefonu

Būsimų metų prognozę gali susidaryti pasinaudojusi savo mobiliuoju telefonu. Tiesiog spustelėk atsitiktinį numerį iš tavo telefono užrašų knygelėje esančio sąrašo (daryk tai nežiūrėdama, kam skambini). Lauk, kol atsilieps.

•    Jei abonentas užimtas – vadinasi, ateinančiais metais tavęs laukia nesėkmės, problemos nesispręs, teks ilgai trypčioti vietoje.

•    Abonentas neatsako? Laukia vienatvė, nesėkmės, galbūt liga.

•    Atsiliepia nepažįstama moteris? Ateinančiais metais netruks meilės nuotykių.

•    Nepažįstamas vyras? Laukia dalykinės arba darbinės problemos.

•    Pažįstamas balsas? Ateinančiais metais klostysis puikūs santykiai su draugais ir artimaisiais.

 

Ar išsipildys noras? Sužinok internetu!

Dviem-trim žodžiais suformuluok savo svajonę ir įvesk ją į bet kokią paieškos sistemą. Perskaityk pačią pirmą nuorodą, kurią tau išmes paieškos sistema – ir suvoksi, ar tavo troškimas išsipildys.

 

Pavyzdžiui, svajoji apie nuosavą automobilį. Jei pirmoji nuoroda pasakos apie dideles avarijas – verčiau atidėk svajonę vėlesniam laikui. O jei išmes nuorodą apie automobilių rūšis, jų technines savybes – imk domėtis plačiau, kokios būtent markės, modelio automobilio norėtum: gali būti, kad artimiausiu metu pasitaikys proga jį įsigyti.

 

Taip pat galima burtis ir apie asmeninius santykius su vienu ar kitu vyru. Tik šiuo atveju paieškos sistemoje įvesk jo vardą arba mielą pravardę, kuria tu jį vadini.

 

Kad būrimas būtų tikslesnis, labai svarbu, kokį antrą ar trečią žodį įvesi. Vardas ar bendrinis tavo svajonės pavadinimas gali išmesti nuorodas į enciklopedinius žinynus ar žodynus, kas tau galbūt pasirodys pernelyg apibendrinta. Todėl pasistenk įterpti bent vieną žodį, kuris parodytų tavo pačios santykį su tavo svajone – pvz. vietoje „noriu automobilio“ gali įvesti „mano mašiniukas“, vietoje „noriu sulieknėti“ – „nauja figūra iki gimtadienio“ ir pan.

 

Burtai kompiuteriu

Burtis galima ir programomis „Skype“, ICQ ir netgi elektroniniu paštu. Sugalvok klausimą apie savo ateitį ir lauk, kas tau parašys pirmas.

•    Kas nors paprašys autorizuoti – lauk permainų ir netikėtumų.

•    Atėjo spamo laiškas ar reklama – turėsi išlaidų.

•    Žinutė iš seno draugo? Laukia permainos asmeniniame gyvenime.

•    Žinutė iš draugės (jei esi moteris) – pavydas, konkurencija. Vrų toks likimas laukia gavus žinutę iš vyro.

•    Žinutė iš vyro, su kuriuo nesieja asmeniniai santykiai (jei esi moteris) – galbūt netrukus laukia naujas romanas (vyrams – atvirkščiai, tai laukia gavus žinutę iš moters, kuri nėra bičiulė).

•    Jei tau per kelias valandas niekas neparašo – lauk nemalonumų.

Burtas iš barkodų

Sakoma, kad galima burti netgi iš prekių barkodų. Pagalvok apie savo ateitį ir nuspręsk, kokia prekė ją geriausiai simbolizuotų. Tai gali būti bet kas – nuo sviesto pakelio („kad eitųsi kaip sviestu patepta“), iki suvenyrinės širdelės (simbolinė prasmė labai aiški) ar dantų šepetėlio (kad jo šepetėlis greičiau atsidurtų šalia tavojo).

 

Sumokėjusi už prekę ir tapusi teisėta jos savininke žvilgtelėk į pirmąjį jos barkodo skaičių.

Vienetukas – permainos, dvejetas – džiugesys, trejetas – kūrybinis pakilimas, ketvertukas – rūpesčiai, penketukas – tyla prieš audrą, šešetukas – meilė, romanas, vestuvės, septintukas – teks pervertinti savo prioritetus, aštuntukas – sėkmė darbe, versle, dalykiniuose reikaluose, devintukas – stipri sveikata. O nulis, deja, ir yra nulis – nieko.

Parengė Laura M.