Mokykimės suprasti vyrus

Psichologai sako, kad nuomonę apie vyrus galima susidaryti priklausomai nuo to, kur jie kviečia. Paprastai labai greitai tampa aišku, kuo tas žmogus gyvena, kuo jis domisi, ko siekia. O susitikimai padeda suprasti, kiek tas vyras tinka moteriai ir, ar verta su juo toliau tęsti santykius?!

Jei jus kviečia į muziejų, operą ar baletą…

Ekspertų nuomonė

Jei vyras kviečia merginą iš arti pažvelgti į meno kūrinius ar pažiūrėti spektaklį, tai dar nereiškia, kad jis yra meno garbintojas. Gali būti ir taip, kad naujasis pažįstamas nori merginą tik nustebinti. Tačiau tokiu atveju jiedu abu rizikuoja tik „užmušti laiką“.

Тipiška vyrų nuomonė

Jei vyras kviečia merginą į muziejų, teatrą ar baletą, jis nori parodyti jai, kad jis – neeilinė asmenybė ir tuo pačiu tikisi palikti jai tokį įspūdį.

Jei jus kviečia pažiūrėti įdomų filmą…

Ekspertų nuomonė

Filmo peržiūra – tai pasyvus pasimatymas. Tai gali liudyti ir tai, kad jūsų naujasis pažįstamas – kažkiek tingus žmogus ir, tikėtina, netrukus tai turėtų atsispindėti ir santykiuose.

Тipiška vyrų nuomonė

Tai labai patogus bendravimo būdas. Iš vienos pusės, netenka ilgai kalbėti, o iš kitos – netenka ilgai klausyti. Be to, kartu pažiūrėti filmą – nieko neįpareigoja, tiesiog vien noras gerai praleisti laiką.

Jei jums siūlo susitikti kartu su dar viena pora…

Ekspertų nuomonė

Jei jūsų naujasis pažįstamas siūlo susitikti kartu su jo draugų pora, tai tas galėtų reikšti, kad jis nėra užtikrintas, jog jo teisingas pasirinkimas, neįsitikinęs, ar jūs jam patinkate, todėl nori, kad jo draugų pora jus įvertintų. Be to, jūsų pažįstamas galvoja, kad savo draugų kompanijoje jam bus lengviau su jumis bendrauti.

Тipiška vyrų nuomonė

Žinoma, jei mergina tik pradėjo susitikinėti su vaikinu, tai pasiūlymas susitikti su jo draugais gali pasirodyti ne pati geriausia idėja. Ji tokioje situacijoje aiškiai kažkiek jausis „ne savo lėkštėje“. Tačiau daug vyrų gali patikinti, kad toks pasiūlymas nereiškia, jog ji jam nepatinka. Tiesiog jis dar nepasirengęs pokalbiams akis į akį. Vaikinui reikia dar kažkiek laiko, kad labiau pažintų merginą.

Jei jis kviečia kartu eiti į vakarėlį pas jo draugus…

Ekspertų nuomonė

Jei jis kviečia jus kaip savo merginą eiti su juo kartu į jo draugų vakarėlį, tai reiškia, kad nori, jog ir jo draugai susipažintų su jumis ir sužinotų, kad jūs – jo mergina ir kad judu – pora.

Тipiška vyrų nuomonė

Vyrai noriai pristato savo merginas kaip artimas drauges tik tuo atveju, jei jie iš tikrųjų didžiuojasi tokia pažintimi.

Jei jis kviečia jus į labai brangų restoraną…


Ekspertų nuomonė

Тoks pasiūlymas daugumos atvejų – tai noras pasigirti ir pasirodyti visu gražumu prieš merginą. Išimtini tik tokie atvejai, jei vyras iš tikrųjų yra užkietėjęs gurmanas arba puikus virėjas. Tokie žmonės paprastai nori pasidalinti savo žiniomis apie valgį.

Тipiška vyrų nuomonė

Vyrai galvoja, kad kviesti merginą į brangų restoraną reikėtų tik tuo atveju, jei jiedu jau seniai pažįstami ir nori kartu atšvęsti jiems abiems svarbų įvykį.

O jei vyras kviečia į ištaigingą restoraną iš esmės mažai pažįstamą merginą, tai greičiau reiškia, kad jis tikisi „banketo“ pratęsimo…

 

{alfa2}