Aštuonerių metų mergaitė gimė berniuku

Alfa.lt

 Josie Romero mėgsta rausvą spalvą, ilgus plaukus ir dažytus nagus, bet aštuonerių metų mergaitės gyvenimas buvo sudėtingas, nes ji gimė būdama berniuku, rašo dailymail.co.uk. Transseksualus vaikas, tuo metu vardu Josephas, jau nuo ketverių metų žinojo, kad gimė ne tokios lyties ir savo tėvams nuolat kartodavo: „Aš esi mergaitė“.

Penkerių ji neleisdavo kirpti plaukų ir sutikdavo dėvėti tik oranžinius drabužius, nes šie jos manymu, buvo artimiausi mergaitiškai rožinei spalvai. Šešerių metų vaikui buvo diagnozuotas transseksualumas ir imtasi priemonių paversti ją mergaite.

 

Josie mama Vanessia pasakoja, kad „nuo pat mažumės ji visada mėgdavo labiau mergaitiškus žaislus, nei berniukiškus. O nuo to laiko kai išmoko kalbėti nuolat kartojo esanti mergaitė. Mes ėmėme suprasti, kad Josie nežaidžia, ji taisydavo kiekvieną, kuris ją pavadindavo berniuku.

 

Vanessia ir jos vyras Josephas, JAV oro pajėgų inžinierius nusprendė imtis drąsaus sprendimo ir ieškoti priemonių padėti savo vaikui. „Akis mums atvėrė pediatrė, kuri pasiūlė paieškoti informacijos internete apie transseksualius vaikus. Iš pradžių pastebėjau nuorodas skirtas tik suaugusiems, tačiau galiausiai radau draugiją, kuri vienija per 100 šeimų, kurios augina transseksualius vaikus, galvojančius, kad jie gimė ne tos lyties“, – pasakoja Vanessia.

 

„Aš jai nupirkau mergaitiškų drabužių, leisdama savarankiškai pasirinkti, ką ji nori dėvėti: mergaitiškus ar berniukiškus drabužius. Ji visada rinkdavosi mergaitiškus.“ Josie buvo nuvesta pas transseksualų specialistą ir nuo to laiko visa šeima ėmė priimti ją, kaip mergaitę.

 

„Matyt, sunkiausia buvo mano vyrui, kuris jautėsi taip, lyg būtų praradęs sūnų“, pasakojo Josie motina. Taip pat šeima patyrė aplinkinių nepalankų požiūrį, dėl kurio turėjo keisti gyvenamąją vietą bei vaiką mokyti namuose.

 

Šiuo metu mergaitė geria hormoninius vaistus, gydytojai jai bando išaiškinti, jog ateityje reikės lyties keitimo operacijos, kad ji taptų pilnaverte moterimi. Josie ne tik rengiasi ir atrodo kaip mergaitė, bet ir oficialiai jos pasas, socialinio draudimo numeris, gimimo liudijimas buvo pakeistas į moterišką lytį.

 

Josie sakė: „Esu nepaprastai laiminga, kad galiu būti mergaite ir nebeturiu apsimetinėti“.