Kaip užkariauti jo širdį: pataria stilistas

Balsas.lt

 Tavo apranga daug pasako apie tai, kokia asmenybė esi. Kai atrodai gera – ir jautiesi gerai, o tai lemiamas derinys meilės fronte.

Spalvos

Drabužių spalva pirmiausia turėtų derėti prie tavo spalvinio tipo. Kiekviena spalva turi savo reikšmę, todėl pasirinkdama galvok apie vietą, laiką ir vyro, kurio ieškai/su kuriuo esi, tipą.

 

Raudona spalva neišvengiamai asocijuojasi su seksualumu, bet ji gali atrodyti pernelyg agresyvi ir atbaidyti stiprias asmenybes, ramaus tipo vyrus. Tačiau jeigu tavo išrinktasis – aktyvus, bendraujantis, aistringas – drąsiai rinkis raudoną.

 

Juoda spalva suteikia paslaptingumo ir rafinuotumo, tačiau reikėtų vengti nuo galvos iki kojų rengtis juodai. Juoda tinka ne visiems spalviniams tipams, kai kurios merginos taip vilkėdamos atrodo pernelyg blyškios, negyvos.

 

Jeigu nori atrodyti rami, patikima asmenybė, tiks mėlyna ar santūri žalia. Ir tai visai nereiškia, kad turi atrodyti nuobodžiai: pasirinkusi tinkamą stilių ir audinius gali atrodyti tikrai viliojančiai. Jei tavo spalviniam tipui tinka, žinok, kad švelniai rožinė pridės tau žavaus moteriškumo.

 

Fuksijos rausva (geriausiai tinkanti tamsaus tipo moterims) sukurs tokį patį efektą, kaip raudona.

 

Stiliaus pamokos

Drabužių dydžiai turi būti tinkami, jie turi derėti prie tavo figūros. Nebandyk įsisprausti į savo mėgstamiausią seksualią suknelę, kuri šiuo metu tau vienu dydžiu per maža. Vilkėk drabužius, pabrėžiančius figūros privalumus.

 

Per aprangą išreišk savo asmenybę – tokiu būdu sudominsi partnerius, kuriems tavo asmenybės tipas yra patrauklus. Eidama į pasimatymą nesirink pernelyg atvirų drabužių, palik vietos jo fantazijai.

 

Jeigu mėgsti natūralumą, vis tiek įdėk šiek tiek pastangų. Atrodysi žavesnė, jei prie įprastinių džinsų ir marškinėlių apsiausi batelius ant aukštesnių kulniukų ir pasirinksi keletą aksesuarų.

 

Neperdozuok makiažo, jis turi paryškinti tavo veido bruožus, o ne paslėpti juos. Daug dėmesio skirk plaukams, odai, dantims ir nagams. Jie turi būti tvarkingi! Nesirink puikių drabužių, rinkis drabužius, kuriuos vilkėdama atrodai puikiai!