Aukcione parduoti už vaikų nužudymą kalinčios Bružaitės papuošalai

Alfa.lt

 

Šiauliuose ketvirtadienį surengtame aukcione už Almos Bružaitės (buvusios Jonaitienės) papuošalus pirkėjai sumokėjo 625 litus. A.Bružaitei priklausantis auksinis žiedas parduotas už 280 litų (pradinė kaina – 82 litai), už du sidabro žiedus, įvertintus 4,9 ir 3,9 lito sumokėta per 130 litų, o 8,5 lito įvertinta sidabro grandinėlė parduota už 75 litus.

 

Dėl papuošalų varžėsi keturi pirkėjai, tarp kurių buvo ir dviejų televizijos laidų atstovai. A.Bružaitės papuošalus pasidalijo visi keturi varžytinių dalyviai.
Varžytines stebėjo ir buvęs A.Bružaitės sutuoktinis Virgilijus Jonaitis, jam papuošalai būtų atitekę varžytinėms neįvykus.

 

Už parduotus papuošalus gauti pinigai atiteks V.Jonaičiui, kuriam teismas yra priteisęs 150 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimo. Jam jau perduotos A.Bružaitės turėtos santaupos litais ir rubliais.

Už dviejų sūnų nužudymą iki gyvos galvos kalinti A.Bružaitė papuošalus perleisti savo vyrui atsisakė.

 

A.Bružaitė nuteista už savo dviejų mažamečių sūnų nužudymą. Du berniukai dingo 2007 metų kovo pabaigoje Kelmės rajone, Petrališkės kaime. Policijai ir savo vyrui moteris sakė, kad vaikai išėjo iš namų ir negrįžo. Po kelių dienų jų kūnai su smaugimo žymėmis rasti Kražantės upėje. Praėjus dviem dienoms po berniukų laidotuvių, pareigūnai sulaikė nužudytų berniukų motiną.