Nauja „YouTube“ puslapio versija pritaikyta sumaniesiems telefonams

Balsas.lt

Ši žinia turėtų pradžiuginti visus, kurie jau įsigijo vieną iš naujesnių sumaniųjų telefonų bei nėra abejingi „YouTube“ veiklai. „YouTube“ paskelbė atnaujinusi savo svetainės versiją mobiliesiems telefonams, užtikrinančią geresnę prieigą prie vaizdo medžiagos sumaniesiems telefonams. Jau nuo 2007-ųjų metų vartotojai galėjo naršyti po šią svetainę telefono pagalba, tačiau ji nepasižymėjo itin geromis galimybėmis.  Savo blogo pranešime Dwipal Desai, „YouTube“ produkto vadybininkas, rašo:

 

„Vis daugiau žmonių naudojasi sumaniaisiais telefonais, ne tik naršant internetiniuose puslapiuose ar tikrinant el. paštą, tačiau ir peržiūrint vaizdo medžiagą „YouTube“ puslapyje, todėl mes norime teikti kuo kokybiškesnes paslaugas šių prietaisų naudotojams. Šiandien mes išleidome naują svetainės versiją, skirtą sumaniesiems telefonams, kaip „iPhone“, „G1“ ar „Palm Pre“.

 

Nors svetainė yra suskirstyta į populiaresnių „smartphone’ų“ sritis, ne visų nešiojamų prietaisų vartotojai liko patenkinti. Blogo komentarai rodo, kad PSP vartotojai vis dar negali pilnavertiškai naudotis „YouTube“ paslaugomis.