Džinsai niekada neišeina iš mados

 

Džinsai – nepakeičiamas drabužis dėl savo universalumo ir patogumo. Kiekviena mergina, moteris, vyras ar vaikas dievina šį rūbą ir džiaugiasi, jog jie visada madingi. Šiemet taip pat ne išimtis.  Džinsai – tai stiliaus pagrindas. Galite turėti vienus, bet idealiai jums tinkančius džinsus ir kaskart, priderinę aksesuarus, atrodyti įdomiai ir stilingai. Tereikia blaiviai įvertinti figūrą, pasitelkti išmonę bei žinias apie naujausias džinsų mados tendencijas, ir su šiuo drabužiu atrodysite puikiai bet kokia proga, bet kokiu metų laiku, bet kokiu oru.

 

Kaip išsirinkti tinkamus džinsus?

Štai keletas gudrybių, kurios padės išsirinkti tinkamo modelio ir stiliaus džinsus.

Klasikiniai, tiesaus kirpimo džinsai (o tokie dabar „ant bangos”) tinka berniukiško sudėjimo moterims. Be to, jie puikiai atrodo su bet kokia avalyne.
Džinsai pažemintu liemeniu optiškai ilgina taliją ir lieknina figūrą. Tačiau mūvint tokius džinsus kojos atrodo trumpesnės, todėl prie jų geriausia derinti aukštakulnius.

 

Aptempti džinsai išryškina figūros privalumus ir trūkumus, todėl jie tinka tik lieknoms ir neaukštoms moterims.

Tamsios spalvos džinsai lieknina, ilgina kojas. Jie universaliausi, be to, atrodo puošniai. Vizualiai kojas plonina ties šlaunimis simetriškai išblukinti džinsai.
Kuo paprastesni džinsai – tuo geriau. Venkite akį rėžiančių detalių ir pernelyg įmantrių puošmenų. Jei mėgstate avėti aukštakulnius, džinsų ilgis turėtų būti iki pusės bato kulniuko.

 

Kompleksuojate dėl pernelyg apvalaus užpakaliuko? Rinkitės tokius džinsus, kurių užpakalinės kišenės didesnės. Ramybės neduoda keli nereikalingi kilogramai? Rinkitės į apačią platėjančius džinsus, kelnes su kliošu. Nedidelius figūros trūkumus paslepia džinsai praplatintu liemeniu.

 

Kokie džinsai madingiausi šią vasarą?

Nutrinti. Geriausi kuo labiau nudėvėti, suplėšyti, žirklėmis išgražinti džinsai. Kuo jie atrodo senesni, kuo labiau prairę, skylėti, užlopyti, tuo geriau! Tokia tendencija sunkmečiu turėtų pradžiuginti daugelį: čiupai žirkles ir turi madingiausią sezono drabužį! Arba išsitraukei iš spintos senus nudrengtus džinsus ir garderobo šį pavasarį gali nebeatnaujinti. Prie tokių džinsų labiausiai tinka balerinų tipo bateliai ir vadinamieji laiveliai.

 

Platūs su kliošu. Madingiausi 8-ojo dešimtmečio į apačią platėjantys džinsai praplatintu liemeniu.

 

Atraityti. Paraitotų džinsų pradininke laikoma aktorė Katie Holmes. Tiesius džinsus atraitokite virš kulkšnių – ir turėsite madingus džinsus.

 

Spalvoti. Nors madingiausia sezono džinsų spalva – žydra, stileivoms siūloma rinktis kuo įvairesnių spalvų džinsus: baltos, žalios, geltonos, raudonos. Galite rinktis margus, raštuotus, dviejų spalvų.

 

Bikini džinsai. Tokie džinsai skirti labai lieknoms ir drąsioms merginoms. Jie vos laikosi ant klubų, o ant jų džinsai prilaikomi juoda plona juostele, primenančia siaurikes. Tokių džinsų kaina – apie 280 litų, jų galima įsigyti internetu.

 

www.infomazeikiai.lt