Namų atspindžiai – veidrodžiai

Alfa.lt

 

Veidrodis – ne tik puikus mūsų pagalbininkas prie kurio praleidžiame nemažą laiko kiekį kiekvieną mielą dieną, bet ir nuostabus interjero akcentas. Jis tinka ir dera visur, kiekviename kambaryje. Kartais jis atlieka savo pagrindinę funkciją, kartais tampa tik savotišku paveikslu ant sienos. Kad ir kur bebūtų pakabintas, tinkamas veidrodis atrodo pritrenkiamai.

 

Kad nepasiklystumėte veidrodžių karalystėje, siūlome Jums trumpą kelionę po ją bei tinkamus veidrodžių įvaizdžius kiekviename kambaryje.


Dideli veidrodžiai atremti į sienas

Taip, perskaitėte teisingai. Jie nėra pakabinti, integruoti ar kitaip pritvirtinti. Jie tiesiog atremti į sieną. Toks būdas papuošti kambarį veidrodžiu yra labai praktiškas, nes vos tik pabodus, jis gali laisvai keisti savo vietą. Stilinga, madinga ir, esant dideliam pastarojo dydžiui, labai patogu.

 

Virš židinio

Virš židinio esanti erdvė nuo senų laikų yra viena populiariausių veidrožių kabinimo vietų. Tokiu būdu uždengiamas pilkas ir nuobodus kaminas bei optiškai praplečiama erdvė.

 

Svetainėje

Erdvė virš svetainės sofos jau tapo naująją populiariausia erdve, pakeičiančia anksčiau minėtąją „virš židinio„. Jei židinį gali įsirengti ne visi, tai minkštąją svetainės dalį tikrai rasime kiekvienuose namuose.

 

Miegamajame

Miegamasis yra tobula vieta įrenginėti veidrožius. Jie gali stovėti ant grindų, virš buduarinių staliukų… Kartais jais „aprengiami“ net patys baldai. Efektas išties įspūdingas.

 

Mozaika

Norint veidrodį paversti meniniu paveikslu, jį reikia įdomiai pateikti. Tokiu atveju puikiai atrodo iš mažesnių veidrodėlių sudėliota kompozicija. Veidrodėliai gali būti skirtingi arba, atvirksčiai, vienodo ilgio ir auksčio.

 

Akcentas

Na, o jeigu turite labai išskirtinį ir vienetinį veidrodį, jis gali tapti didžiausiu kambario akcentu, pranokstančiu net baldus.