M.Jacksono karstas kainavo 25 tūkst. dolerių

ATN.LT

 

Jau išrinktas karstas, kuriame amžino poilsio atguls popmuzikos karalius Michaelas Jacksonas, o JAV prezidentas Barackas Obama teigia iki šiol per savo ausinuką klausantis jo dainų. Paaiškėjo, kokiame karste bus palaidotas M.Jacksonas. Jis turi netgi pavadinimą – „Prometėjas” ir iš vidaus aptrauktas ryškiai žydru aksomu. Popmuzikos karaliaus karstas pagamintas iš bronzos ir padengtas 14-os karatų aukso sluoksneliu.

 

 

Panašiame į M.Jacksono karste neseniai buvo palaidotas dainininkas Jamesas Browne’as. Tokie 25 tūkst. dolerių vertės karstai, kaip teigiama, užsakomi palyginti retai, matyt, dėl didelės kainos.

 

Šiuo metu paaiškėjo, ne tik kokiame karste ilsėsis M.Jacksono palaikai, bet ir kaip bus paskirstytas jo palikimas. Dainininko motinai Katherinai Jackson atiteks 40 proc. jo „santaupų”. Antra tiek paskirta jo vaikams. Likusius 20 proc. gaus keli vaikų labdaros fondai.

 

JAV vadovas B.Obama pažymėjo, kad kokių tik klausimų jam nebuvo pateikta, tačiau dar niekam neatėjo į galvą mintis pasiteitrauti apie valstybės vadovo požiūrį į M.Jacksono kūrinius.

 

„Jis neatsiejama pramogų meno dalis. Aš išaugau kartu su M.Jacksono muzika ir iki šiol klausausi ją per savo „iPod” ausinuką”, – teigia Baltųjų rūmų vadovas, pridurdamas, kad dainininkas nugyveno tragišką ir tam tikra prasme nelaimingą gyvenimą.

 

www.atn.lt