Paskutinio skambučio šventė 2009 „Siemens“ arenoje

Ketvirtus metus įgyvendinamas didžiausias mūsų šalyje visuomeninis projektas “Drąsinkime ateitį“. Mūsų mokykla į šio projekto veiklą įsijungė nuo pat jo pradžios. Džiaugiamės šio projekto gražiomis idėjomis, kurios skatina mokinius įvairiapusiškai veiklai. Mokykla įsijungia į įvairias akcijas, organizuoja įvairius renginius, “Sėkmės pamokas“ su Garbės Galerijos nariais, jų mokykloje turime net 16.


Nedidelis būrelis dalyvavome „Paskutinio skambučio 2009“ šventėje Vilniuje „Siemens“ arenoje. Likome sužavėti šia gražia švente. Maloniai nuteikė kiekviena renginio minutė, šventės scenarijus. Per šiuos mokslo metus labiausiai nusipelnę ir pasižymėję moksleiviai bei geriausios Lietuvos mokyklos buvo apdovanotos specialiai sukurtomis bronzinėmis statulėlėmis, diplomais ir kitais prizais.

 

„Paskutinio skambučio“ šventę organizuoja visuomeninis projektas „Drąsinkime ateitį“, jau trečius metus kviečiantis sėkmingais pavyzdžiais padrąsinti ir įkvėpti jaunąją kartą labiau pasitikėti savo jėgomis siekiant prasmingų gyvenimo tikslų ir kuo geresnių veiklos rezultatų.

Malonu, kad mūsų mokyklos veikla šiame projekte, projekto organizatorių, pastebėta jau kelintą kartą. Šiemet mokykla gavo aktyviausios mokyklos nominaciją ir didžiulę dovaną. Dėkojame visiems šventės organizatoriams, projekto vadovams, koordinatoriams.

Esame dėkingi Židikų seniūnei Stanislavai Valatkevičienei, AB „Mažeikių nafta“ generaliniam direktoriui Marek Mroczkowski, išorinės komunikacijos vadybininkui   Raimondui  Petrosianui, kurių dėka galėjome nuvykti į šią šventę.

Projekto koordinatorė, direktorės pavaduotoja Janina Limantienė