Naujai Prezidentei – nauji sparnai

 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija oficialiai paskelbė užsakomųjų skrydžių organizavimo ir vykdymo paslaugų viešojo pirkimo nugalėtoją. Juo tapo užsakomųjų skrydžių brokeris UAB „Aeroservisas”. Bendrovė buvo pasirinkta viešojo konkurso būdu, kaip geriausią pasiūlymą pateikęs konkurso dalyvis.

 

 

Iki 2009 m. gegužės 25 d. Kanceliarija ir „Aeroservisas” pasirašys užsakomųjų skrydžių paslaugų pirkimo sutartį, kurios pagrindu bus atliekami Respublikos Prezidento užsakomieji skrydžiai. Kaip pagrindinius rangovus „Aeroservisas” pasirinko aviakompanijas „Aurela” ir „airBaltic”.

„Sutarčiai vykdyti naudosime naujus, 2007/2008m. gamybos, verslo klasės orlaivius Hawker 850/900XP. Hawkeris vienas moderniausių „midsize jet” kategorijos lėktuvų, jame yra 8 patogios darbo vietos keleiviams. Lietuvoje registruoti (LY-DSK ir LY-FSK) Hawker‘iai, išsiskiriantys savo ypatinga nudažymo schema, bus apklijuoti papildoma simbolika. Abu lėktuvai bazuosis Vilniuje. Reikalui esant, jie bus pakelti į orą per tris valandas po užsakymo patvirtinimo. Didesnių delegacijų kelionėms bus užsakomi – Fokker 50 ir Boeing 737 tipo lėktuvai. Esant būtinybei, naudosime ir kitų oro transporto bendrovių resursus.” – sakė Benas Laurinaitis, UAB „Aeroservisas” vadovas.

Prezidento kanceliarija su kompanija „Aeroservisas” 2007m. jau buvo sudariusi užsakomųjų skrydžių organizavimo paslaugų pirkimo sutartį. Per vienerių metų laikotarpį buvo atlikta 14 skrydžių, su šešiais skirtingais lėktuvų tipais. Nuskrista 77 valandų arba apytikriai 43665 km. Vidutinė skrydžio trukmė sudarė penkias su puse valandos pirmyn/atgal.

UAB „Aeroservisas” yra vienas pirmųjų aviacijos paslaugų brokerių Baltijos šalyse. Bendrovė turi didžiausią užsakomųjų verslo skrydžių organizavimo patirtį Lietuvoje. Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys – užsakomųjų skrydžių organizavimas privačiais orlaiviais, lėktuvų nuoma ir pardavimas.

 

www.infomazeikiai.lt