2009 m. gegužės 19 d. Antradienis

139 metų diena, 21 metų savaitė.

Saulė teka 05:06, leidžiasi 21:26. Dienos ilgumas 16:20. Delčia. Oro temperatūra dieną nuo +22 iki +24, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 0-2 m/s.

Dienos patarimas – Elgesys – tai veidrodis, kuriame visi rodome savo veidą. (J.V.Gėtė)

Dienos prietaras – Nešiokis kišenėje smulkių pinigėlių, kartas nuo karto juos pabarškinant ir pačiupinėjant ranka. Pagalvojus apie savo bėdą – judrioje gatvių sankryžoje juos reikia išmesti.

Sveikiname – Celestinus, Tauras, Gilvinus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.61 3,75 3,12 1,61

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,49 3.05

1,58

Dienos vaizdelis.

Avinas
Tikėtinas kūrybinis polėkis, sportinis azartas. Gerbėjų dėmesio stygiumi taip pat negalėsite skųstis. Tačiau galimos ir nemalonios staigmenos. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones.

Tauras
Kai kurie darbo įsipareigojimai kels didelį rūpestį. Mažai bus paisoma jūsų nuomonės, nuopelnų ir protingų pastebėjimų, tad gali susikaupti daug apmaudo, nepasitenkinimo. Galbūt nuspręsite keisti gyvenimo būdą ar veiklos sritį.

Dvyniai
Šiandieną jūs galite daug ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose. Nuo realių rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Bent jau tol, kol aiškiai nusistovės norai bei jausmai ir nebebus blaškymosi, svyravimų.

Vėžys
Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Naujoves subrandinkite, neskubėkite investuoti, skolinti pinigų. Jei turite negrąžintų skolų, derėtų atsiskaityti su kreditoriais. Pasisaugokite įvairių provokacijų.

Liūtas
Tikėtini sumanymai ar pasiūlymai, susiję su kelionėmis, užsienio ryšiais, mokslu, kvalifikacija. Galite gauti reikiamą informaciją. Galbūt iškils svarbaus apsisprendimo būtinybė.

Mergelė
Šiandieną venkite eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti neapgalvotų sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas. Patartinas stabilumas. Venkite kvailai rizikuoti, skleisti gandus.

Svarstyklės
Šiandien bus ir linksmybių, ir rūpesčių. Nepalanki diena pinigams skolinti, naujoms investicijoms. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant.

Skorpionas
Galimas dalykas, kad jūsų vidinė būsena trukdys tinkamai vykdyti dienotvarkę, įsipareigojimus. Jei leisitės valdomi emocijų, atidėliosite būtinus reikalus, vizitus, galite kažką negrįžtamai prarasti.

Šaulys
Pasižymėsite bekompromisiu elgesiu bei sprendimais arba su tokia pozicija susidursite. Bus lengva susikompromituoti, susipykti, patikėti ne tuo, kuo derėtų. Galbūt užmegsite keistą pažintį, kurios tęsinį sunku prognozuoti.

Ožiaragis
Ši diena bus su aštrokais prieskoniais. Jūsų materialiniai, turto planai gali pakibti ore dėl laiku negauto kredito, apmokėjimo, palūkanų, skolos ar pan. Pasitelkite kantrybę, būkite vieningesni su artimaisiais, kolegomis.

Vandenis
Tikėtini kontaktai su įvairiais žmonėmis, taip pat netikėtumai, naujienos. Bus gana nelengva įtikti aplinkiniams – jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Bus geriau, jei nepradėsite aiškintis, o pasitelksite subtilų humorą.

Žuvys
Šiandien galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų arba jų kategoriškumo. Patinka ar nepatinka, turėtumėte susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais.