Policija: „Negadinkime šventės sau ir kitiems“

 

Š. m. gegužės 15-ąją, Tarptautinę šeimos dieną, daugiau nei 40-čiai tūkstančių bendrojo lavinimo mokyklų abiturientų nuaidės paskutinis skambutis. Pastarųjų metų statistikos duomenimis, pasitaikė neretų atvejų, kai šios šventės metu abiturientai ar kartu su jais besilinksminantys jaunuoliai vartojo alkoholinius gėrimus viešosiose vietose, buvo sulaikyti vairuojantys transporto priemones neturėdami tam teisės ar neblaivūs.


Siekiant tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, išvengti nelaimingų ir skaudžių įvykių paskutinio skambučio šventės metu, Policijos departamentas teritorinėms ir specializuotoms policijos įstaigoms pavedė organizuoti susitikimus su bendrojo lavinimo mokyklų vadovais, administracija, tėvų komitetų atstovais, dvyliktų klasių auklėtojais ir aptarti organizuojamos šventės pagrindinius saugumo aspektus.
 
Gegužės 15-17 d. visoje šalyje bus sustiprintas patruliavimas viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti. Daugiausia dėmesio pareigūnai skirs teritorijoms prie bendrojo lavinimo mokyklų, jaunimo lankomoms ir pasilinksminimo vietoms (parkai, skverai, diskotekos ir pan.), kuriose gali būti vartojami alkoholiniai gėrimai, svaiginamasi narkotikais ar kitomis psichiką veikiančiomis medžiagomis. Pareigūnai vykdys asmenų, atvykstančių ir išvykstančių iš mokyklų transporto priemonėmis, kontrolę, organizuos transporto priemonių vairuotojų blaivumo (apsvaigimo) patikrinimus.

Policija kreipiasi į moksleivius, prašydama tolerancijos ir supratimo. Nepažeidinėkite bendrų elgesio taisyklių, elkitės oriai, tvarkingai ir supratingai. Atsižvelkite į aplinkinių nuomonę ir pastabas. Negadinkite šventės nei sau, nei aplinkiniams.

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.