Dovanotas gerumas sugrįžta

Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – Telšių AVMI) Mažeikių skyrius pasipuošė Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtinių darbais. Parodėlėje eksponuojama dvidešimt piešinių bei karpinių. Taip vaikai atsidėkojo už jiems parodytą dėmesį.


,,Praėjusiais metais surengėme gerumo akciją, kurios iniciatorius buvo Mažeikių skyrius. Prieš Kalėdas padovanojome mažytę šventę tėvų meilės nepatyrusiems ir nuoširdaus bendravimo ištroškusiems vaikams bei vienišiems seneliams, – sako Telšių AVMI viršininkas Algimantas Laucevičius. – Tada mes dalijomės gerumu, dabar vaikai sukūrė šventę mūsų širdyse, nustebindami ir pradžiugindami“ .

,,…juk būna stebuklų, būna, jei tik žmogus laiku sutinka savo GERUMĄ, gauna likimo dovaną būti šalia jo. Tada pakanka, kad pažintas, pajaustas gerumas vėl pažvelgtų, ir tu pamatytum jo padrąsinančią šypseną, kad vėl patikėtum, jog jis niekur nedingo, visą laiką buvo ir lieka šalia.

Kai gerumas šalia tavęs, visai kitaip liejasi žodžiai, skamba daina, visai kitaip šviečia nutapytas paveikslas. Neklauskite manęs, ką gerumas pasirenka ir kur jį sutikti bei kaip jį atpažinti. Nereikia jo atpažinti. Tai jis tave suras ir atpažins, kai tik būsi pasirengęs priimti.

O gal gerumas ir yra tavo angelas? Tik tu jo nematei, bet visą laiką gyvenai kartu…“

Tokius padėkos žodžius Telšių AVMI kolektyvui dovanojo Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtiniai.

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.