Jaunimo darbo centras

 

Lietuvos darbo birža įgyvendina priemones, padedančias jaunimui integruotis į darbo rinką, ugdyti gebėjimus joje konkuruoti. Jaunuoliams, norintiems susirasti mokymo įstaigą ar tinkamą darbą, geriau pažinti darbo rinką, padidinti savo konkurencines galimybes, siūlome naudotis Jaunimo darbo centrų paslaugomis.


Darbo paieškai jaunuoliai gali naudotis savarankiškos informacijos paieškos (SIP+PIC) terminalais, nemokamu internetu, informaciniais leidiniais, knygomis. Jaunimo darbo centre galite sužinoti apie laisvas darbo vietas, profesijas, mokymo įstaigas ir mokymo programas, pamatyti pažintinius filmus apie profesijas, atlikę testus, įvertinti savo gebėjimus ir poreikius.  Taip pat galite konsultuotis individualiai arba dalyvauti užsiėmimuose grupėse, mokymuose, informaciniuose susirinkimuose, diskusijose, darbo mugėse.

Jaunimo darbo centrai bendradarbiauja su įvairiomis jaunimo organizacijomis, švietimo ir mokslo institucijomis, kitais socialiniais partneriais, darbdaviais, įgyvendindami priemones, nukreiptas į svarstančio, mokančio pasinaudoti galimybėmis, aktyvaus jauno žmogaus ugdymą.

Apsilankykite artimiausiame Jaunimo darbo centre.

Nėra privalomos registracijos! Teikiamos paslaugos nemokamos!

Artimiausias jaunimo centras:
Telšių darbo biržos jaunimo darbo centras
Lakštingalų g. 8, Telšiai; Tel. (8 444) 60185; jdc.telsiai@ldb.lt

 

 

www.infomazeikiai.lt ir www.ldb.lt informacija.