Rumunas saliamio dešroje rado pelę

Balsas.lt

Vyras iš Rumunijos buvo šokiruotas, kai saliamio dešroje rado negyvą pelę, skelbia „Ananova“. Nelu Luca buvo suvalgęs beveik pusę vakuume įpakuotos dešros, kai pastebėjo pelę. „Negalėjau tuo patikėti. Parduotuvėje visuomet atidžiai renkuosi maisto produktus. Ši saliamio dešra iš išorės atrodė nepriekaištingai, bet jos viduje buvo negyva pelė“, – kalbėjo vyras.

Dešros gamintojams Rumunijos firmai „Tabco Campofrio“ už nekokybišką produktą gresia apie 1000 svarų sterlingų bauda. Vietinės vartotojų teisių apsaugos organizacijos pirmininkas Valerianas Salvastru sako: „Mes paėmėme dešros pavyzdį ir nusiuntėme jį į laboratoriją, kad ten būtų patikrinta, ar gaminys nekėlė pavojaus sveikatai. Mes tęsime šio atvejo tyrimą“.

Dešrą pagaminusios kompanijos vadovas Ovidiu Wenczas įžvelgia sąmokslą ir teigia, kad kažkas specialiai įdėjo pelę į saliamio dešros mišinį, tokiu būdu norėdamas jiems pakenkti. Jis taip pat pasakojo, kad anksčiau į jų gaminamą dešrą kartais įsimaišydavo sraigtų ir veržlių, bet ši problema buvo išspręsta instaliavus magnetus.