2009 m. kovo 19 d.

78 metų diena, 12 metų savaitė.

Saulė teka 06:24, leidžiasi 18:30. Dienos ilgumas 12:06. Mėnulio fazė – delčia. Oro temperatūra dieną nuo 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki -3, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.  
 

Dienos patarimas – Žodį reikia vertinti. Tai didžiausia dovana, kokią mums davė Dievas. (N. Gogolis)

Dienos prietaras – Jei niežti dešinį antaki – susitiksi su draugu. Jei kairį – susitiksi su veidmainiu.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.91 1,67
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.85

1,65

 

Sveikiname – Vilius, Juozapus, Juozus.

Dienos vaizdelis.

 

Kovo 19 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Ne pati geriausia diena dirbti su sudėtinga technika. Laikykitės atokiau nuo automobilių, elektros prietaisų, jau nekalbant apie kompiuterį.

Tauras

Santykiai su artimaisiais labai šilti, kita vertus, gali įkaisti iki sprogimo temperatūros Racionalumu ir objektyvumu šiandien pasigirti niekaip negalite, tad pasistenkite bent jau nepasiduoti emocijoms.

Dvyniai

Šiandien jus stebins praktiškai viskas. Galėtumėte lyg vaikas visą dieną klausinėti, kas ir kodėl Rizikuojate likti nesuprastas aplinkinių, vis dėlto neatsisakykite galimybės sužinoti ką nors nauja.

Vėžys

Nieko nekirpkite devynis kartus nepamatavęs. Bet koks neatsargus judesys gali turėti sunkiai nuspėjamų ir greičiausiai nemalonių padarinių. Tolimą kelionę verčiau atidėti bent porai dienų.

Liūtas

Pasaulis suksis apie jus ir jums reikiama kryptimi be ypatingų jūsų pastangų. Klausimas tik, ar tai iš tiesų jums rūpi? Nebūkite įtarus artimųjų atžvilgiu.

Mergelė

Viena iš tų dienų, kai gali nutikti bet kas. Neužsiimkite ilgalaikiais darbais, reikalaujančiais daug pastangų. Daugių daugiausia galima perstumti iš vienos vietos į kitą keletą baldų.

Svarstyklės

Atsakingai ir rimtai žiūrėkite į kiekvieną, tegu menkiausią darbelį, antraip tik visiškai sugadinsite reikalą. Dažnai bus geriau nedaryti nieko, nei daryti „ką nors”.

Skorpionas

Šiandien jūsų likimą valdo tik jūsų paties emocijos, o pastarųjų, panašu, nevaldo niekas Kad ir kas nutiktų, prasmės ir logikos tame ieškoti, matyt, beprasmiška.

Šaulys

Judėdamas įprastu jums tempu rizikuojate pražiopsoti kažką itin svarbaus, tad verčiau nedarykite staigių judesių tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Nepatartina sportuoti, dirbti fizinio darbo – galimos traumos.

Ožiaragis

Konstruktyvus bendravimas vargiai įmanomas. Jei norite nuveikti ką nors, kas būtų verta dėmesio – veikite vienas. Padėjėjai tik trukdys.

Vandenis

Neverta nukrypti iš įprastų, laiko patikrintų rėmų ar gyvenimo būdo. Jokios naujovės šiandien neatneš nei naudos, nei pasitenkinimo.

Žuvys

Verkiant reikia pauzės – tiek fizinės, tiek emocinės. Kad ir kokių reikalų turite – atidėkite juos bent dienai. Tegu jūsų naštą kol kas paneša kas nors kitas. Jau rytoj galėsite atsiimti ją atgal.

 

www.vytautus.com