DienosAkcija.lt – kasdien nauja!

Pastaruoju metu parduotuvių vitrinas „puošia” apie įvairias nuolaidas rėkiantys plakatai per kuriuos kartais net ir prekes sunku įžiūrėti. Su tokiomis nuolaidomis kaip 15%, 25% sunku patraukti pirkėjų dėmesį, todėl skelbiamos net 70% ir netgi daugiau siekiančios nuolaidų akcijos. Ne vienam, ypač dirbusiam ar dirbančiam prekybos srityje tokios akcijos sukelia šypseną. Mat, dažniausiai, po tokių akcijų prekės kaina išlieka nepakitusi ar netgi padidėja.

Šiomis dienomis startavo naujas, analogų Lietuvoje neturintis www.DienosAkcija.lt projektas. Www.DienosAkcija.lt sukūrusios įmonės „Inforena” vadovo Egidijaus Urbono nuomone, ko gero nėra žmogaus, kuris nesidomėtų akcijomis. „Mūsų tikslas – pateikti įvairių prekių kuo palankesnėmis kainomis. Tam tikslui pasitarnauja ir mūsų sprendimas atsisakyti automatinio apmokėjimo sistemų. Pirkėjui, pradėjusiam pirkimo procesą ir užpildžiusiam pateikiamus laukelius sugeneruojamas prekės apmokėjimo pavedimas. Pirkėjas apmokėjimą paruošia pats, pagal mūsų pateiktus duomenis sugeneruotame apmokėjimo nurodyme. Tai mums leidžia sutaupyti nuo 3 iki 6 procentų nuo visos prekės vertės! Todėl mes ir galima pasiūlyti palankias kainas savo lankytojams. Juk tai ne tik proga įsigyti prekę palankesne kaina, bet ir galimybė susipažinti su naujais rinkoje produktais.”

Apie paskelbtas naujas akcijas jomis besidomintys bus informuojami įvairias būdais: sms žinutėmis, el. paštu, rss naujienų srautu. Taip pat daug tikimasi iš pranešimų apie akcijas skelbimų smarkiai Lietuvoje populiarėjančiose Twitter ir Facebook sistemose.

Užsibrėžto tikslo – pigesnės prekės, projekto autoriams pasiekti padės keletas žinomų Lietuvos įmonių, atstovaujančių įvairių gamintojų produktus. Bendradarbiaujant su jais bus pateikti ne tik geriausi pasiūlymai www.DienosAkcija.lt lankytojams, bet ir pristatomi naujausi įvairių gamintojų produktai.  

DienosAkcija.lt – kasdien nauja!

Nuoroda – www.dienosakcija.lt