Karolis Marcinkevičius išplėšė pergalę Mažeikiams

Penktadienį (02.20), „Mažeikiai” namuose po dramatiškos kovos rezultatu 85:84 (16–23 22–11 17–21 30–29) nugalėjo Palangos „Naglį-Adakrį”.
Nors prasidėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (55:55), komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis (57:57),”Mažeikių” ekipa spurtavo net 15:0 ir įgijo solidžią persvarą – 72:57. Tačiau per likusį laiką Palangiškiai sugebėjo priartėti iki 2 taškų (83:81) ir tada Audrius Čiapas peržengia šoninę liniją. Mindaugas Reminas pataiko tik 1 baudą tačiau I. Razutis atkovoja kamuolį ir pats sumeta dvi baudas išvesdamas Palangos komanda į priekį 83:84. Mažeikiai po minutės pertraukėlės turėjo 6 sekundes suregzti ataką, ir Karolis Marcinkevičius likus dviems sekundėms metimu iš vidutinio nuotolio nuo lentos pelno du taškus, o I. Razutis per likusias sekundes iš pusės aikštės pataikyti nesugeba.

Palangiškių gretose rezultatyviausias buvo Rolandas Žilevičius pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 9 kamuolius (5 pražangos, 6 klaidos), Augenijus Vaškys pridėjo 19 (3 perimti kamuoliai) ir Ignas Razutis 15 (3 perimti kamuoliai).
Mažeikiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Karolis Marcinkevičius pelnęs 20 (2/7 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai) taškų, dvigubą dublį atlikęs Marijus Norkus pridėjo 19 (1/4 tritaškiai) taškų ir 11 atkovotų kamuolių ir Mindaugas Tamušauskas pelnė 13 (5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) taškų ir atkovojo 6 kamuolius.
Priminsime, jog dvi rungtynes iš eilės Mažeikiai gerinę lankomumo antirekordus, šiandien to nepadarė. Jų rungtynes stebėjo apie 600 žmonių.