Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dieną minint…

Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dieną minint…

 

Vakar, vasario 16-ąją, Mažeikių rajone, Tulnikiuose, paminėti Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dienos susirinko daug Mažeikių rajono gyventojų bei savivaldybės atstovų. Prie šios šventės prisidėjo  medžiotojų ir žvejų draugija, bei surengė geriausio žvejo varžybas.

Visus susirinkusius pasveikino Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Egidijus Virkutis ir paskelbė žvejų varžybas. Norinčiųjų dalyvauti susirinko daug. Net 14 komandų po tris narius, skubėjo gaudyti savo laimikių, o laiko turėjo pakankamai, net dvi valandas.  Nors šaltukas ir spaudė, dalyvių akyse matėsi entuziazmas, geranoriškumas bei draugiškumas.  Nuskambėjus signalui ir varžyboms pasibaigus, dalyviai su laimikiu skubėjo jį kuo greičiau pristatyti o komisijos nariai ir teisėjai kuo greičiau pasverti ir įvertinti. Kol komisija skaičiavo, dalyviai ir svečiai vaišinosi gardžia žuviene. Numalšinę alkį ir troškulį dalyviai ir svečiai klausėsi patriotiškų dainų, kurias atliko Laižuvos miestelio vaikučiai, taip pat visus linksmino grupė „Golvax“. Jų daina „Ka tu ženuotuom kap aš nuoru valgyt“ išjudino tiek jauną tiek seną.

 

Komisija, suskaičiavusi rezultatus, pasveikino varžybų nugalėtojus ir įteikė įspūdingus prizus o žiūrovai negailėjo plojimų. Pamirštas neliko ir jauniausias dalyvis, kuriam taip pat įteiktas prizas. Varžybas laimėjo ir daugiausiai laimikio pagavo Tirkšlių būrelio komanda.

Po apdovanojimų įteikimų, svečiai linksminosi, dainavo, šoko apie didžiulį laužą. Visų veiduose spindėjo šypsenos, entuziazmas bei gera nuotaika. Džiugu, kad šiuo sunkmečio laikotarpiu, nepamiršome kaip mokame linksmintis ir švęsti.

 

Net ir pareigūnai padėjo ruoštis šventei…

Savivaldybės atstovas…

Didžiausias laimikis buvo paleistas…

Audinė veltui laiko neleido, ji vogė sugautas žuvis…

www.infomazeikiai.lt