Naujame švietimo portale mokytojai galės rašyti elektroninius dienoraščius

Startuoja naujas švietimo portalas, skirtas mokytojams, mokiniams, jų tėvams, visai švietimo bendruomenei ir besidomintiesiems švietimu – portalas.emokykla.lt.
Tai pirmas tokio pobūdžio portalas Lietuvoje, kurio tikslas – ugdymo turinį padaryti prieinamą skaitmeninėje erdvėje bei sudaryti sąlygas švietimo bendruomenėms veiksmingai bendradarbiauti tarpusavyje naudojantis elektroninėmis priemonėmis.

„Kviečiame visus apsilankyti portale. Jame mokytojams pateikiamos švietimo naujienos, informacija apie konkursus ir projektus, dokumentus, kvalifikacijos tobulinimo galimybes, mokiniai ir tėvai gali rasti informacijos apie popamokinę veiklą, mokymo priemones ir egzaminus,“ – portalo galimybes pristatė Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas Mantas Masaitis.

Švietimo ir mokslo ministerijos įsteigtame portale mokytojai gali ne tik rasti reikiamos informacijos, bet ir diskutuoti forumuose, rašyti bei kitiems skelbti elektroninius dienoraščius, naudotis asmeninės erdvės teikiamomis galimybėmis – personalizuoti pagal savo poreikius asmeninę erdvę, pildyti savo renginių kalendorių, naudotis asmenine užrašine, talpinti savo dokumentus, kurti bendradarbiavimo grupes, į jas įtraukiant kitus kolegas.

Bendraminčiai bendradarbiavimo grupėse gali ne tik skelbti naujienas grupės kalendoriuje, bet ir kurti bei kaupti bendrus projektus, dokumentus. Kuriant projektus, sudaroma galimybė pildyti užduočių skyrelį, kuriame galima nurodyti grupės narius, atsakingus už tos užduoties atlikimą, ir užduoties įvykdymo terminą. Bendradarbiavimo grupės aplinkoje kiekvienas grupės narys atras būtinus įrankius darbo grupės tikslui pasiekti.

www.infomazeikiai.lt