Aistringas Ruslano ir Skaivos bučinys

www.alfa.lt

Ruslanas Kirilkinas kadaise dainavo populiarioje grupėje „Omega“, bet į viešumą patekus jo erotinėms nuotraukoms, vaikinas pabėgo į užsienį. Ten jis vedė vyrą ir sukaupęs drąsą grįžo į Lietuvą, kad dalyvautų muzikiniame projekte. Jį laimėjęs Ruslanas įsisuko į skandalų virtinę: kalbos, kad jis su vyru skiriasi, piršimas jį su kitais ir galiausiai spaudoje aprašytas jo nuotykis su vienu verslinininku.

Pastarąjį skandalą komentuoti vaikinas atsisakė, bet iš kart po to „Žvaigždžių duetų“ scenoje pradėjo bučiuotis su Skaiva. Atėję į koncertą, skirtą Valentino dienai, žiūrovai buvo šokiruoti ir nežinojo, kaip reaguoti į jų bučinį.
„Kodėl reikia aiškintis, kodėl bučiuojiesi?“ – po pasirodymo, kurio metu pora dainavo Jurgos Šeduikytės dainą „Nebijok“, Alfa.lt sakė Skaiva. „Pradėkim nuo to, kad tai yra meilės daina ir ji buvo skirta mūsų antrosioms pusėms bei televizijos žiūrovams“, – būsimas kalbas apie skyrybas su vyru paneigė Ruslanas.

„Negaliu sakyti, kad bučinys buvo planuotas. Per repeticiją buvo trauka, bet iki galo nenuėjome. Mane visada įkvepia muzika. Šį kartą Ruslanas parodė iniciatyvą. Svarbiausia, kad visi suprastų, kad yra skirtingi dalykai – scena ir gyvenimas. Jeigu mes su Ruslanu bučiavomės, tai nereiškia, kad nulipę nuo scenos bučiuosimės. Scenoje šis bučinys buvo tikras ir nuoširdus. Nieko nėra nuostabesnio, nei pirmas bučinys“, – pasakojo Skaiva.
„Kiekvienas kūrinys įkepia ir jei tu save sulaikai – pasigaili“, – įsiterpė Ruslanas. Paklaustas, kaip vertina Ovidijaus Vyšniausko pasakymą, kad dainos galas jį pribloškė, Ruslanas sakė: „Man tai nuskambėjo kaip komplimentas, nes net pats neįsivaizdavau, kokia bus kulminacija.“
„Jeigu man Ruslanas būtų netrauklus arba aš jam nebūčiau patraukli, nori nenori, net dėl didžiausio populiarumo, to negalėtum to padaryti. Susidėjo tai, kad mes gerai sutariame, kad tai koncertas Valentino dienai, kad daina yra nuostabi“, – susižavėjusi kalbėjo Skaiva.