Mažeikių policija informuoja!!!

2009 01 01, Mažeikiuose, Ventos – Pavenčių gatvių sankryžoje M. D., būdamas lengvo, t.y. 1,49 promilių girtumo laipsnio, sankryžoje nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė bei nulaužė kelio ženklą, apgadino vairuojamąjį automobilį.

2009 01 01 Tirkšliuose, Dariaus ir Girėno- J. Janonio gatvių sankryžoje, A. J., iš kurio atimta teisė vairuoti, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusios Tirkšlių miestelio gyventojos S. M. ir susidūrė. Įvykio metu apgadinti abu automobiliai. Avariroje nukentėjusi Tirkšlių miestelio gyventoja pristatyta į VŠĮ Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių.

 

 

2009 01 04 Mažeikiuose, ties Montuotojų g. Nr. 2, D. J. vairuodamas automobilį esant slidžiai kelio dangai, neatsižvelgė į vairavimo sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į apšvietimo stulpą, dėl ko buvo apgadintas automobilis, išverstas stulpas.

2009 01 05 Kurmaičių kaime, ties Kolūpio 143 km. V. A. vairuodamas automobilį esant slidžiai kelio dangai, nepasirinko saugaus greičio ir kelio vingyje išvažiavo į priešingą eismo juostą. Susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu, kurį vairavo M. Č. Po susidūrimo V.A. išvežtas į  VŠĮ Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių.

2009-01-05  Mažeikiuose, Laisvės g. 54 (PC Maxima stovėjimo aikštelė), V. B. važiuodamas atbulas ir prieš tai neįsitikinęs kad tai bus saugu, atsitrenkė į PC „Maxima” palapinę, skirtą prekių vežimėliams laikyti.