Jau bus galima pašalinti ir spalvotas tatuiruotes

Šiandien, kaip praneša RsV agentūra „Contact Market“, sostinės „GK klinikoje” pradedamos teikti naujos procedūros moderniausiu „Q-Switch” modelio lazeriu. Tai tatuiruočių ir pigmentinių dėmių šalinimo procedūros. Lazeris termiškai paveikia ne tik juodą, bet ir spalvotą tatuiruotės dažą bei bet kuriame odos sluoksnyje esančius natūralius pigmentinius darinius.

„Lengviausia pašalinti juodu ar kitu tamsiu rašalu padarytas tatuiruotes. Tačiau efektyviai įvairesnių spalvų pigmentų daugelis Lietuvoje esančių lazerių neįveikia. Naujojo lazerio išskirtinė savybė – gebėjimas visiškai pašalinti įvairiaspalvias, skirtingais pigmentais padarytas tatuiruotes”, – teigia „GK klinikos” vadovas, gydytojas Karapetas Babajanas.

Pasak specialisto, kitas naujojo medicininio lazerio privalumas – gebėjimas efektyviai suskaidyti ir tokiu būdu panaikinti tiek įgimtas, tiek ir įgytas pigmentines dėmes, esančias bet kuriame odos sluoksnyje. „Panaikinti itin giliuose odos sluoksniuose susidariusias pigmentines dėmes anksčiau buvo labai sudėtinga. Nors klinikoje turėjome jau kelias sistemas ir lazerius pigmentinėms dėmėms šalinti, tačiau šis, „Q-Switch” lazeris atveria visiškai naujas galimybes. Naujasis lazeris yra didžiausio iki šiol sukurto galingumo ir leis kokybiškai susidoroti su bet kuria pigmentine dėme”, – pasakoja K. Babajanas.

Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad naujasis „Q-Switch” modelio lazeris išsiskiria iš kitų tatuiruotes šalinančių lazerių ir tuo, kad po procedūros šiuo aparatu visiškai nelieka nei dėmių, nei randų.

Tatuiruotės būna profesionalios ir neprofesionalios. Pirmąsias pašalinti kur kas sudėtingiau. Profesionalo darytos tatuiruotės pašalinimui gali prireikti net iki 10 procedūrų. Mėgėjišką ir apiblukusią tatuiruotę pašalinti daug lengviau – su naujuoju intensyviu lazeriu tokiai tatuiruotei pašalinti gali užtekti ir vienos procedūros.