Linksma ir kupina meilės šventė mažiesiems

Vakar Savivaldybės kultūros centro mažojoje salėje vyko Šv. Kalėdų akciją „Meilės, tikėjimo, vilties – visiems“ baigiamasis koncertas. Jis buvo skirtas rajono globos namų, socialinės rizikos ir skurdžiai gyvenančių šeimų vaikams, kurie Šv. Kalėdų džiaugsmais retai pasidžiaugia. Vaikučiai suvažiavo iš viso Mažeikių rajono: Laižuvos, Tirkšlių, Sedos, Šerkšnėnų ir Viekšnių. Gausiai susirinkę vos tilpo į mažąją salę – teko atnešti papildomų kėdžių.

Ši akcija organizuojama jau 3 metus. Kaip ir kiekvienais metais joje dalyvauja miesto pradinių mokyklų („Vyturio“, „Kregždutės“, „Ateities“, „Kazimiero Jagmino“, „Žiburėlio“) ir lopšelių – darželių („Pasaka“, „Bitutė“) vaikai, jie ruošia dovanėles ir jas dovanoja skurdžiau gyvenantiems bendraamžiams. Vaikučiai taip pat gavo UAB „Ingman ledai“, Pieno žvaigždės, AB filialo Mažeikių pieninė įsteigtas dovanas. Koncerto vedėjai – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai – mokytojo Martyno Januškos teatro studijos vaikai. Prie koncerto programos taip pat prisidėjo gimnazijos sportinių šokių mokytoja Jurgita Juodpusytė ir pavaduotojas ugdymui Laimonas Terasius.

 

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos modernaus šokio kolektyvas.

Daina esperanto kalba, Šekspyro sonetai, žaidimai ir mįslės, kurios labai atgyvino ir užvedė vaikučius.

Vaikučiai su nekantrumu laukė Kalėdų senelio ir dovanų, kurias atėjo atsiimti kartu su juos atlydėjančiais kaimelių socialiniais darbuotojais, auklėtojomis ir seniūnais.