2008 m. lapkričio 19 d.

324 metų diena, 47 metų savaitė.

 

Saulė teka 7:56, leidžiasi 16:11. Dienos ilgumas 08:15.
Mėnulio fazė – pilnatis.
Temperatūra – dieną +1 iki +3, debesuota, šlapdriba. Vėjas vakarų, 3-6 m/s .
                     naktį +2 iki +4, debesuota, lietus. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s .

 

1997 m. (29 metų) amerikietė Kenė Makogi iš Ajovos valstijos pagimdė keturis berniukus ir tris mergaites. Manoma, kad tai buvo pirmasis kartas, kai moteris pagimdė septynetuką ir visi naujagimiai išgyveno.

 

Patarimas – Radęs 1 centą – paimk jį – tai tavo laimė, sugalvok norą. O kai jis išsipildys, tai uždėjus ant dešinės rankos nykščio vieno cento monetą (bet ne tą pačią) mesk ją į orą – taip atsidėkosi už noro išsipildymą ir dovanosi laimę kitam.

 

Nepamiršk pasveikinti – Matildą, Dainiotą, Rimgaudę ir Dainių.

 

Dienos anekdotas.

 

Lapkričio 19 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Malonus sėkmės, taip pat meilės metas. Jūsų laukia smagūs netikėtumai, žavūs susitikimai, ypač vakare.

Tauras

Nepervarkite, nespręskite jokių radikalių problemų – atidėkite tai rytdienai. Gera diena romantiškam meilės pasimatymui ar jaukiai, mažai šeimos šventei.

Dvyniai

Palengvės tiems, kas buvo teisūs, kieno teisės buvo pažeistos neteisėtai. Šiuo gana geru laiku vertėtų imtis tvarkyti skubius, atsakingus reikalus – tai palankiausia diena šią savaitę. Neatidėkite to rytdienai.

Vėžys

Palanku tvarkyti buitinius, nekilnojamojo turto reiklaus, spręsti finansines problemas – sulauksite pagalbos, pakaks sėkmės. Taip pat tinka įsigyti vertingą daiktą namams, ką nors malonaus padovanoti artimiesiems.

Liūtas

Sėkmė sugrįžta – elkitės energingai, ryžtingai, tai padės išjudinti vilkinamą reikalą bei pakreipti įvykius palankesne linkme.

Mergelė

Nespręskite nieko svarbaus, netvarkykite rimtų reikalų. Verta pasinaudoti senais ryšiais bei tarpininkų paslaugomis. Vis dėlto geriau reikšmingesnius susitikimus atidėti rytdienai, o dar geriau – porytdienai. Šiandien tiktų ieškoti pamestų dokumentų, daiktų. Gerai vakare spėti ateitį.

Svarstyklės

Šauni diena – netikėtai viskas atsistoja į savo vietas, o senos problemos išsisprendžia. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su įvairiais susitarimais, derybomis, palanku tvirtinti dokumentus. Vakaras puikus atsipalaiduoti su draugais.

Skorpionas

Įtampa bus juntama, bet tai nesutrukdys išlaikyti optimizmą, rasti gerą išeitį – tik dažniau pasitarkite su žinovais, atidžiau išklausykite aplinkinių, ypač sutuoktinio nuomonės. Ir labiau pasigilinkite į praeitį – įžvelgsite naujas perspektyvas sename, nenaudingame reikale.

Šaulys

Palankūs susitikimai su įtakingais asmenimis, tinkamas laikas pasirašyti svarbius dokumentus su užsieniečiais. Gera diena tolimai kelionei. Vakaras sėkmingas viešnagei pas bičiulius ar garbingam svečiui priimti savo namuose.

Ožiaragis

Itin palankus metas spręsti mokesčių problemas, taip pat skolintis pinigų. Tinka tikrintis sveikatą, pradėti gydymąsi. Tai, kas nepavyks, atidėkite rytdienai arba kitai savaitei – tai sėkmingesnės dienos.

Vandenis

Sėkminga diena – džiugūs susitikimai, naujos viltys. Sulauksite ir pagalbos, ir paramos iš įtakingų asmenų, tad tinkamas laikas ieškoti investuotojų, rėmėjų. Palanku dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Žuvys

Būsite darbingi bei sumanūs. Itin tinka ką nors perdaryti, taisyti, taip pat imtis remonto. Gauti dalykiniai pasiūlymai iš užsieniečių ar įtakingų asmenų verti dėmesio.