Savaitgalį aukų keliuose išvengta

Lapkričio 14 dieną pusę 8 iš ryto sankryžoje Mažeikiai – Skuodas – Bugeniai – Pikeliai S. J., vairuodamas automobilį Audi 80, sukdamas į kairę nepraleido priešpriešais tiesiai atvažiuojančio Volvo automobilio bei su juo susidūrė. Abu automobiliai apgadinti. Nežymiai nukentėjo keleivis.

Lapkričio 15 dieną Vilties ir Sedos gatvių sankryžoje I. V., vairuodamas Ford Mondeo automobilį, nedavė kelio pagrindiniu keliu važiavusiam M. B. vairuojamam automobiliui Mazda 323 ir su juo susidūrė. Nuo smūgio I. V. vairuojamas automobilis taip pat kliudė Volvo V40 automobilį, kuris taip pat buvo sankryžoje. Visi trys automobiliai apgadinti. Žmonės nenukentėjo.

Lapkričio 16 dieną apie 10 val. ryto Žemaitijos gatvėje ties 15 namu L. P., vairuodamas VW Golf automobilį bei būdamas neblaivus, nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į medį. Automobilis apgadintas, medis taip pat nukentėjo. Žmonės nesužaloti.

Lapkričio 16 dieną 13 val. 45 min. Laisvės – Daukšos – Viekšnių – Geležinkelio gatvių sankryžoje A. Š., vairuodamas Opel Omega automobilį, sukdamas į dešinę, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su stovėjusiu Audi 100 automobiliu. Apgadinęs abu automobilius, iš eismo įvykio vietos pasišalino nepranešęs policijai.