"Mažeikių naftoje" kilo gaisras

alfa.lt

Bendrovėje „Mažeikių nafta“ penktadienio rytą į aplinką išsiliejus naftos produktams kilo gaisras, šiuo metu jis lokalizuotas.

Kaip Alfa.lt pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas spaudai Vladas Rakštelis, gaisras kilo apie vienuoliktą valandą, trūkus tarpinei iš atviro tipo siurblinės į 40 kvadratinių metrų plotą išsiliejo naftos produktai ir užsidegė. Jo duomenimis, du darbuotojai nukentėjo.

Po kelių minučių į įvykio vietą atvyko penkių ugniagesių cisternos. Ugniagesiai per 20 minučių gaisrą lokalizavo. „Šiuo metu vykdomi gesinimo ir aušinimo darbai“, – sakė V. Rakštelis.

„Mažeikių naftos“ atstovas spaudai Jacekas Komaras patikino, kad gaisras jau užgesintas. „Vienas du ir susitvarkėme, – sakė jis. –Gamyba nesustojo, o apie nuostolius bus galima kalbėti kiek vėliau. Jie neturėtų būti dideli.“

J. Komaras teigė, kad per gaisrą niekas nenukentėjo.

2006 m. spalio 16 d. „Mažeikių naftoje“ kilęs gaisras įmonei padarė nuostolių už beveik 130 mln. Lt. Nutekėjus dujoms užsidegė reakcinė kolona. Gaisrą gesino daugiau kaip 100 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų. Kitas gaisras kilo 2007 m. gruodžio 10 d. Jame niekas nenukentėjo, gaisras buvo užgesintas per valandą.