2008 m. lapkričio 8 d.

313 metų diena, 45 metų savaitė.

 

Saulė teka 7:35, leidžiasi 16:30. Dienos ilgumas 08:55.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną +5 iki +7, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s .
                     naktį +3 iki +5, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s .

 

1923 m. Adolfas Hitleris pamėgimo nuversti Vokietijos vyriausybę suorganizuodamas Alaus pučą.

 

Patarimas – Jei niežti dešinę akį – verksi, jei kairę – džiaugsies.

 

Nepamiršk pasveikinti – Severijoną, Viktoriną, Svirbutą, Domantę, Gotfridą ir Severiną.

 

Dienos anekdotas.

 

Lapkričio 8 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Galite išgirsti nemalonių naujienų, gandų. Beje, ir patys stokosite takto, mandagumo, tad jums nieko nereikš užgauti, įžeisti kitą žmogų, išplepėti svetimas paslaptis. Galite pakenkti savo įvaizdžiui, autoritetui.

Tauras

Netinkama diena užsiimti paskolų reikalais, finansiškai įsipareigoti. Nekankinkite savęs beprasmiškais spėliojimais, įtarimais meilės sferoje – ramiai išsiaiškinkite santykius. Nekaupkite nebereikalingų daiktų, ryžkitės apsivalyti nuo seno šlamšto.

Dvyniai

Galima situacija, kurios metu aplinkiniams paaiškės jūsų moralinė bei dalykinė pozicija ir tai, kiek galima jumis pasitikėti, ką jūs iš tiesų vertinate bei mylite. Kažką galite labai nustebinti. Įmanoma staigi ir aštri permaina.

Vėžys

Nelabai patenkinti būsite savo įvaizdžiu, sveikata. Bus akivaizdu, kad kažką privalote koreguoti. Dėl grožio ir geresnės savijautos gali tekti atsisakyti vieno kito nesveiko įpročio, rimčiau praktikuoti dietą, išvalyti organizmą.

Liūtas

Su profesiniais reikalais susiję susitikimai, sandoriai klostysis gana prieštaringai. Tą patį galima pasakyti apie meilės sritį. Tikėtinos keistos aistros, nesusipratimai, konfliktai su vaikais, partneriais. Apsispręskite, ko iš tikrųjų norite – ramybės ar meilės su jos aštriais kampais bei išbandymais.

Mergelė

Šiandieną geriau būtų netvarkyti oficialių reikalų. Tikėtinos emocinės bendravimo problemos. Lengva susipykti su bet kuo, o ypač su artimiausiais, brangiausiais žmonėmis. Siekite vidinės ir išorinės ramybės.

Svarstyklės

Tikėtinos kalbos apie pinigus, turtą. Galbūt aplinkybės vers atiduoti skolas, pasiaiškinti dėl apgaulės, liežuvavimo, kokio nors nuslėpimo, aplaidumo ar pan. Tai gali išbalansuoti jūsų nervus. Venkite emocijas dirginančių kontaktų.

Skorpionas

Šiandien kažkas gali jumis nedorai pasinaudoti net tuo atveju, jei iš pradžių savanaudiškai ketinote pasielgti jūs. Gali vykti kažkas panašaus į bumerango principą.

Šaulys

Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo darbe, vėlavimo, o gal ir dėl netinkamai atlikto pavedimo. Į paviršių gali iškilti jūsų ar su jumis susijusių žmonių melas, klastos, veidmainystės. Bus nelengva tai kitiems paaiškinti, išsiginti.

Ožiaragis

Neaiškumų debesis kabės virš galvos. Slapta bus rezgamos intrigos, nešiojamos paskalos. Jei tvarkote kokius dokumentus, pasistenkite neprivelti klaidų. Susikaupkite, atsiribokite nuo neramių, trikdančių minčių, o kai baigsite darbą, būtinai ilsėkitės. Jei įmanoma, net namų ruošą patikėkite kam nors kitam.

Vandenis

Prieš ką nors veikdami, sakydami, apmąstykite, ko norite, ką iš tiesų galite. Nepalanki diena rizikingiems nuotykiams. Jei nenorite komplikacijų draugystėje, netarpininkaukite finansiniuose reikaluose, nesivelkite į aferas.

Žuvys

Galite tikėtis permainų, netikėtumų. Tikriausiai neišvengsite emocinių ekscesų, barnių. Per juos galite prarasti meilės ryšį, santarvę šeimoje. Pagrindinis jūsų rūpestis turėtų būti darbas ir šeimos interesai. Gyvenkite pagal savo galimybes, pažabokite norą gyventi plačiai, praturtėti be pastangų.