Ką išduoda vyro šlepetės?

Ar žinojote, kad jūsų mylimojo šlepetės gali jums atskleisti tam tikras jo charakterio savybes. Psichologų nuomone, iš šlepečių galima daug ką pasakyti apie jų savininką, šis patogus apavas puikiai atskleidžia, koks žmogus yra namų aplinkoje. Juk pirkdami šlepetes dažniausiai negalvojame, ar jos madingos, o pasirenkame sau pačias mieliausias ir patogiausias, todėl jos puikiai atspindi jas avėsiančio žmogaus būdą.

 

Sportinės. Tai aktyvus žmogus. Pastaruoju metu guminės ir plastikinės šlepetės yra labai išpopuliarėjusios, todėl gana sunku kažką pasakyti apie jų savininką. Kur kas svarbiau, kokiomis progomis jomis apsiaunama. Jei jis avi tokiomis šlepetėmis net prie klasikinių kelnių ar kostiumo, tai nuo tokio vyruko geriau sprukti. Tačiau jei tokį apavą vyras avi namie, vadinasi, jis mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Toks vyras neturi išankstinių nuostatų, mėgsta ekspromtus, be vargo jį galima išvilioti į ilgą pasivaikščiojimą ar išvyką automobiliu.

 

Tradicinės. Tai namisėda. Greičiausiai jis ne pats išsirinko šias šlepetes, o kažkada jam panašias nupirko mama, ir nuo to laiko jis tokias ir avi. Gali būti, kad lygiai tokias pačias avėjo ir jo tėtis. Toks vyriškis dažniausiai neskiria dėmesio savo aprangai, labiau mėgsta leisti vakarus prie televizoriaus, nei linksmintis su draugais. Dėl nejudraus gyvenimo būdo jis gali turėti rūpesčių dėl antsvorio.

 

Žaismingos. Šmaikštus, humoro jausmo nestokojantis vyras. Jį ypatingai žavi didelės spalvingos šlepetės – žvėreliai. Jis sugyvenamo būdo, draugiškas, nereiklus, nepavydus, bet jam šiek tiek trūksta atsakingumo. Jis žino tikrąją daiktų vertę ir supranta, kad tikras vyras nepraras vyriškumo apsiaudamas spalvingą apavą.

 

Klasikinės. Tai džentelmenas. Jis dalykiškas, punktualus, truputį pedantiškas. Tai nepriekaištingų manierų, niekada nepamirštantis svarbių sukakčių vyriškis. Jis labai vertina kokybiškus daiktus ir tikriausiai lepina savo damą gėlėmis, dovanojo kvepalų, dailių apatinių. Tačiau tokio vyriškio gyvenime pirmą vietą dažniausiai užima darbas. Danai būna pavargęs, nervinasi, reiklus sau ir kitiems.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}