Horoskopas trečiadieniui 01-11

Avinas – Darykite tai, ką manote esant reikalinga, ir nesistenkite įtikti tiems, kuriems nepritariate. Panašu, kad bendraudamas ir kažką darydamas kitų labui pademonstruosite ypatingą įžvalgą, kūrybiškumą. Gali užsimegzti meilės ryšys.

Tauras – Priklausomai nuo jūsų amžiaus ir interesų šiandien labiausiai rūpės pirkiniai ir įvairūs turtiniai reikalai arba malonumai bei pramogos. Pilietinės iniciatyvos neturėsite tiek, kad norėtumėte ją konkrečiai išreikšti viešumoje.

 

Dvyniai – Iš artimos aplinkos žmonių galite tikėtis nemažai dėmesio, pasiūlymų. Atsiras mėgėjų patarinėti, dosniai žadėti. Neverta tikėti viskuo, ką girdite, bet įmanoma ir vertinga informacija. Galite gauti nelauktą žinią, sulaukti netikėto svečio.

 

Vėžys – Labiausiai trokšite likti namuose, ramiai krapštytis buityje, leisti laiką prie rankdarbių, meistrauti. Artimiesiems reikės jūsų dėmesio, globos. Rūpindamasis kitais nenuskriauskite ir savęs – jums taip pat reikia poilsio, malonumų.

 

Liūtas – Skirsite nemažai laiko ir dėmesio vaikams, pramogoms, stengsitės, kad kompaniją palaikytų patinkantys žmonės. Galimas spontaniškas poelgis, dėl kurio pats nustebsite. Nusimato aistringas pasimatymas, žaismingas renginys.

 

Mergelė – Parūps įvaizdžio klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesnis, stilingesnis. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai nei išorei. Pravartu pasirūpinti tvarka namuose, naminių gyvūnų higiena.

 

Svarstyklės – Sunkiai valdomas aistras žadins dominantis priešingos lyties atstovas. Pasistenkite, kad tai būtų ne santykių nutraukimo, o jų plėtojimo, sustiprinimo, susitaikymo metas. Nusimato įspūdingas renginys.

 

Skorpionas – Gali pradėti spręstis finansinė problema. Apsišarvuokite optimistiška nuotaika ir gerais tikslais. Partneris, artimas žmogus gali jus paremti materialiai arba kaip tik paprašyti paramos. Nenusigręžkite, jei žinote ar įtariate, kad jis turi problemų.

 

Šaulys – Nusimato kalbos apie mokslus, keliones, numatomus viešus pasirodymus, pasisakymus. Nerimausite dėl savo autoriteto, įvaizdžio, bet turbūt nepagrįstai – jums pavyks sublizgėti, nustebinti aplinkinius. Galite sužavėti neeilinę asmenybę.

 

Ožiaragis – Būsite darbštus ir pareigingas, todėl niekieno neraginamas susirasite ką naudingo veikti ir plušėsite iš širdies. Čia tuo atveju, jeigu nereikės dalyvauti oficialiame renginyje. Vieša veikla ar kalba vers nerimauti, jaudintis.

 

Vandenis – Galite pasireikšti kaip neblogas organizatorius, jeigu reikės sutelkti aplinkinius bendram reikalui ar pramogai. Būsite draugiškas, romantiškas, todėl vakaras žada mielą kompaniją arba žavų meilės pasimatymą.

 

Žuvys – Šiandien jums stigs kantrybės bei energijos, todėl nepradėkite didesnių pastangų reikalaujančių užsiėmimų. Neverskite savęs bendrauti, eiti į viešumą, jei vidinė būsena tam priešinsis ir reikalaus vienatvės, ramybės.

 

Šaltinis: vytautus.com