Projektas „Sveikata – išmintingųjų honoraras“

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuo 2005 metų aktyviai dalyvauja Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos skelbtuose konkursuose. Per šį laikotarpį buvo parengti 8 projektai. Už šios programos lėšas įsigyta leidinių, organizuoti seminarai, susitikimai su rašytojais ir kitais sveiką gyvenimo būdą populiarinančiais žmonėmis, parengta parodų, įvairios informacinės medžiagos jaunimui apie alkoholio ir kitų priklausomybių žalą.

 

2011 m. pabaigoje gautas finansavimas projektui „Sveikata – išmintingųjų honoraras“ suteikė galimybę papildyti Viešosios bibliotekos bei jos filialų fondus naujais leidiniais apie sveikatos ugdymą. Viešosios bibliotekos periodikos skaitykloje parengta paroda, kurioje eksponuojamos naujos 68 knygos.

 

Parodoje sau įdomių ir reikalingų leidinių gali surasti kiekvienas, besidomintis savo ir artimųjų sveikata, ieškantis patarimų, kaip įveikti ligas, informacijos apie sveiką gyvenseną, natūralius ir tradicinius įvairių ligų gydymo būdus, ligonių slaugymą.

 

Vėliau šios knygos papildys Viešosios bibliotekos abonemente įrengtą lentyną „Leidiniai, įsigyti už visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšas“. Jais galės naudotis kiekvienas bibliotekos lankytojas.

 

Šio projekto dėka naujų leidinių gavo ir Mažeikių viešosios bibliotekos Reivyčių, Naftininkų, „Ventos“ ir Viekšnių filialai. Nuo sausio 2 d. Viešosios bibliotekos Reivyčių filialas parodoje „Padėkime sau ir kitiems“ eksponuoja 19 naujų medicinos ir psichologijos knygų.

 

Siūlome susipažinti su virtualia naujų leidinių paroda „Žinios – kelias į sveikatą“.

 

Mažeikių viešosios bibliotekos informacija

 

{parasas}