Horoskopas trečiadieniui 01-04

Avinas – Šiandien būsite nusiteikęs bendrauti, užmegzti pažintis. Galite gauti pasiūlymą įsilieti į draugišką kompaniją, sudalyvauti visuomeniniame renginyje. Maloniai nustebinti jus gali neabejingai nusiteikęs asmuo arba sena meilė.

Tauras – Šiandien lengva persitempti, tad įvertinkite savo jėgas imdamasis darbų. Dėl itin paaštrėjusių pasąmonės srautų turėtų sektis meninė, ezoterinė veikla. Vis dėlto nesureikšminkite savo nuojautos, nes kai ką kurs tik jūsų vaizduotė.

 

Dvyniai – Rytas bus prislopintas, sunkiai judės darbai, stigs energijos. Po vidurdienio suaktyvėsite ir šį bei tą nuveiksite. Svarbu vengti nekorektiškų veiksmų, pastabų, antraip pakenksite savo autoritetui. Gali pakenkti ir paskleisti gandai.

 

Vėžys – Būsite emociškai jautrus, trokšite komforto ir ramybės. Jei aktualu, tiktų pasidomėti patalpų įsigijimu, nuoma, apdaila. Šie klausimai greitai spręsis padedant artimiesiems. Tačiau godumas, pavydas gali pakišti koją santykiams su draugu.

 

Liūtas – Šiuo metu suspėti pirmam – nereiškia laimėti. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi. Galimas lauktas susitikimas arba pranešimas, telefono skambutis. Pagerės santykiai su tais, kurie griežė ant jūsų dantį, ypač jei įvykdėte duotą pažadą.

 

Mergelė – Visos jūsų mintys bus sukoncentruotos į asmeninių santykių problemas. Galite pasielgti ne visai taip, kaip planavote, arba jums tiesiog nepavyks nuslėpti tikrųjų savo jausmų. Orientuokitės į šeimą, rūpinkitės artimaisiais.

 

Svarstyklės – Nebloga diena susitikimams su seniai matytais žmonėmis, gerbėjais. Su aplinkiniais ypač gerai sutarsite, jei įvertinsite jų privalumus. Galite patirti gundymus meile arba pinigais. Kaip tik dėl to vakaras gali apkarsti. Rimtų rūpesčių kels vaikai.

 

Skorpionas – Būkite dėmesingesnis ir dosnesnis – nepasigailėsite. Aplinkiniai geranoriškai palaikys jūsų užmojus. Trauksite priešingos lyties dėmesį. Tačiau fiziškai nekaip jausitės. Jei nesisaugosite, į vakarą galite rimčiau sunegaluoti.

 

Šaulys – Jei vikriai suksitės, šiandien galėsite įveikti biurokratinius slenksčius ir gauti norimą informaciją, leidimą, susitvarkyti dokumentus. Venkite konfliktuoti su partneriu, artimaisiais, net jei jų norai, reikalavimai atrodo kategoriški, neteisingi.

 

Ožiaragis – Tikėtinas santykių aiškinimasis su kreditoriais. Bus nelengva, jei nemokate kontroliuoti finansinių išteklių, tvarkyti dokumentų. Tačiau labiau nei kas kita jums rūpės meilė ir seksas. Galimi su tuo susiję skausmingi išgyvenimai.

 

Vandenis – Nusimato reikalai, susiję su mokslu, teisėtvarka, užsieniu. Būsite nusiteikęs naujovėms, permainoms. Pradėkite nuo realiai įgyvendinamų dalykų. Gali būti, kad prireiks juridinės konsultacijos. Nenumokite ranka į iškilusius neaiškumus.

 

Žuvys – Santykiai su jums svarbiais žmonėmis turėtų pagerėti. Tik kažin ar ilgam, nes būsite emociškai nepastovus ir provokuojantis. Prilaikykite kandų liežuvį ten, kur galima be jo apsieiti. Tuščiomis ambicijomis, nelankstumu nieko gero nepasieksite.

 

Šaltinis: vytautus.com