Kaip šmaikštauja skirtingi Zodiako ženklai?

Kaip šmaikštauja skirtingi Zodiako ženklai? O iš ko kvatojasi patys?

Avinas. Oi, sudėtinga šiam ženklui pokštauti. Užtai jį prajuokinti – lengva. Turint omeny, kad Avinas bet kokiomis priemonėmis stengiasi išsaugoti nuostabaus žmogaus įvaizdį, juoksis jis net tuo atveju, jei pokštas visai nejuokingas. Patys Avinai dažniausiai tik kartoja senus pokštus. Laimė, artistiška prigimtis jiems leidžia net ir dešimtą kartą pasakojamą anekdotą paversti vis nauju mini spektakliu.

 

Jautis. Jaučiai puikiai jaučia kompanijos nuotaiką ir žino, kada pokštauti, o kada geriau prikąsti liežuvį. Jaučių, ypač vyrų, jumoro jausmas neišsiskiria subtilumu – jie paprastai kvatoja iš pačių naiviausių pokštų, tokių, iš kurių nesijuokti neįmanoma. Žmogus, paslydęs ant banano žievelės, katė, vis bandanti pagauti kompiuterio ekrane plaukiojančią „žuvytę“ – štai vaizdeliai, iš kurių dauguma Jaučių gali leipti juokais.

 

Dvyniai. Štai žmonės, kurie ypač vertina subtilumą. Šmaikščių frazių, komiškų kalambūrų jie pasirengę prifarširuoti kiekvieną savo frazę. Ypač jei kompanijoje atsiranda žmonių, kurie tokį švelnų jumorą vertina. Iš prigimties kūrybingi Dvyniai niekada taip pat nepapasakos pokšto – kaskart jį perfrazuos, prikurs, pakeis, pritaikys situacijai.

 

Vėžys. Nuosaikus, atsargus Vėžys negali pakęsti grubių ir ciniškų pokštų, juodasis jumoras jiems – apskritai ne jumoras. Vėžiai vertina „gerietiškus“ pokštus, kurie nieko neužgauna, neįžeidžia. Kompanijoje jie mieliau klausosi kitų pokštų nei linksmina bičiulius patys.

 

Liūtas. Liūtų jumoro jausmas komplikuotas, ypač jei jie nepatenkinti savo gyvenimu. Geriausias pokštas jiems – tiesiog taikli frazė, o ne siužetinis anekdotas. Vadovaujantis Liūto logika, visa, kas juokinga, turi būti aišku ir trumpa. Beje, patys Liūtai neapkrauna savo atminties anekdotais ir svetimais pokštais: pasijuokė – ir akimirksniu pamiršo.

 

Mergelė. Tai profesionalaus, ciniško, juodojo jumoro gurmanai. Tokius pokštus įsimena ilgam, pasitaikius progai būtinai papasakos. Išmintingos Mergelės prireikus viena šmaikščia fraze gali visiškai išmušti savo priešininkus iš vėžių. Vienintelis būdas tapti Mergelės vertu pašnekovu – atsilyginti jai tokia pačia išmintimi su sveiko
cinizmo doze.

 

Svarstyklės. Išmintingos ir šmaikščios Svarstyklės dažnai tampa kompanijos siela. Jų galvoje knibždėte knibžda anekdotų ir pokštų, kuriuos jos sėkmingai kombinuoja, sukuria ką nors savito ir originalaus. Svarstyklės priklauso tai kategorijai žmonių, kurie gali ilgai tylėti, bet paskui visus nuginkluoti viena vienintele itin taiklia fraze.

 

Skorpionas. Skorpionai skuba su laiku, nori būti įvykių centre. Tas pats pasakytina ir apie pokštus – jos žino naujausius anekdotus, visada gali papasakoti bent keletą, kurių dar negirdėjote. Svarstyklės nevengia ir pačios kurti anekdotų, į savo kalbą moka įterpti šmaikščių frazių. Tiesa, kitiems Skorpioną prajuokinti sunkoka. Juolab nemėginkite pasijuokti iš jo – vėliau tikrai savo kailiu patirtumėte, ką reiškia Skorpiono nuodai.

 

Šaulys. Šauliai paprastai suvokia tik nebe pirmą kartą girdimus, laiko patikrintus ir tikrai gerus anekdotus. O patys pokštauja nevykusiai. Mat pernelyg įpratę rėžti tiesą į akis, nevyniodami jos į subtilesnį jumorą. Norite Šaulį prajuokinti? Papasakokite seną gerą anekdotą. Nesvarbu, kad Šaulys tikriausiai jį jau girdėjo – vis tiek garantuotai neatsimena.

 

Ožiaragis. Jis retai kada tampa kompanijos siela. Ir retai kada pokštauja. Astrologai netgi juokauja: jei pažįstate nuolat pokštaujantį Ožiaragį – vadinasi, tai Vandenis. Tačiau Ožiaragių atmintis pavydėtina, tad pokštus jie ilgam įsimena. Ir jei pasakosite jau girdėtą anekdotą – nė nešyptelės. Užtai mielai išklausys ir nuoširdžiai pasijuoks iš naujų komiškų istorijų.

 

Vandenis. Jam užtenka ir pirštą parodyti – juoksis. O savo audringu temperamentu ir žaismingumu jie patys prajuokins net ir didžiausią niūruolį. Beje, išmintingas Vandenis net ir į absurdiškiausią juokelį visada įpins krislelį tiesos.

 

Žuvys. Sakote, Žuvys – paslaptingos ir tylios? Netiesa. Žuvys lengvai tampa kompanijos siela, mielai pasakoja net ir nešvankius anekdotus, tik geba juos sušvelninti, suminkštinti. Prajuokinti Žuvis taip pat nesunku, tiesa, ne visada tai pavyksta iš pirmo karto – Žuvys linkusios apmąstyti ir analizuoti išgirstas frazes, ir tik po kiek laiko apsisprendžia, ar jos vertos šypsenos, ar ne.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}