Horoskopas ketvirtadieniui 12-15

Avinas – Buitiniai reikalai, nuoma, šeimos gerovė ar kiti panašūs dalykai pareikalaus pastangų, bet jūsų energija nenueis veltui – tuoj ims ryškėti rezultatai. Pasistenkite, kad tie, kurie gali prisidėti, neliktų nuošalyje. Vakaras žada gurmanišką komfortą.

Tauras – Puikiai seksis organizacinė ir kūrybinė veikla. Galite įkūnyti savo seną svajonę arba atnaujinti meilės ryšį. Dėl jausmų šėlsmo bus gana sunku susikaupti rimtai veiklai, todėl neperkraukite savęs praktinėmis užduotimis.

 

Dvyniai – Palankus metas transformuoti savo gyvenimo būdą, keisti mitybos įpročius, jei jie buvo nevykę. Turbūt apsilankysite grožio salone, sveikatingumo centre. Romantiška intriga sužadins erotines fantazijas.

 

Vėžys – Produktyvi diena, tad skirkite ją svarbiems dalykiniams susitikimams, aptarimams. Ypatingą dėmesį jums rodys priešingos lyties atstovai. Mažytė dovanėlė, maloni pramoga suartins su dominančiu žmogumi. Išties verta pasistengti.

 

Liūtas – Jums teks ieškoti geresnio sutarimo su partneriais bei konkurentais, o gal ir dalintis įtakos sferas. Pasitaręs su verslo konsultantu, finansininku, galite suprasti, ką daryti, kad pajudėtų verslas ir naudą duotų investicijos arba inovacijos.

 

Mergelė – Palankus metas įvairiems kontaktams, renginiams, prezentacijoms ir netgi tolimoms išvykoms. Tikriausiai visai neplanuotai gausite reikalingą informaciją, išgirsite svarbią naujieną ar susitiksite įdomų, o gal reikalingą žmogų.

 

Svarstyklės – Gali būti, kad teks priimti atsakingus sprendimus arba įtemptai dirbti, kad įrodytumėte savo reikalingumą bei sugebėjimus. Galbūt dalyvausite renginyje, kuriame svarbus bus jūsų socialinis statusas, ankstesni pasiekimai.

 

Skorpionas – Gana palanki diena pokalbiui dėl darbo, politinei diskusijai, susitikimui su bendraminčiais, draugų kompanija. Vakaro pažintis gali suintriguoti ir paskatinti siekti artimesnio kontakto. Galima tikėtis naujų įspūdžių ir perspektyvų.

 

Šaulys – Mažai kalbėdamas o daug klausydamas šiandien galite atrasti aktualios problemos sprendimą. Galimybė svajones paversti realiais gyvenimo laimėjimais priklauso ne vien nuo jūsų norų bei pastangų. Slapta protekcija atneštų naudos.

 

Ožiaragis – Šiandien palanku reklamuotis, bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti organizacinius reikalus. Turbūt gausite gerą žinią, būsite pakviestas į svečius, pristatymą. Įdomus pokalbis ar pašnekovas padarys jums nepaprastą įspūdį.

 

Vandenis – Tikriausiai ne be reikalo šiandien trauks susitvarkyti gerovės, nuomos, komercinius reikalus. Palankia linkme turėtų pasisukti nekilnojamojo turto, kreditų, finansavimo ir panašūs reikalai. Tiktų kreiptis dėl atlyginimo padidinimo, derėtis.

 

Žuvys – Šiandien netrūks įvykių, naujienų. Galite užmegzti naujų ryšių arba susitikti su senais draugais, gerbėjais. Panašu, kad kažką svarbaus pagaliau išsiaiškinsite su artimu žmogumi. Išsisklaidžius abejonėms viskas taps paprasčiau.

 

Šaltinis: vytautus.com