Paskutinėmis sekundėmis „Mažeikiai“ nusileido lygos lyderiams

Gruodžio 9 dieną dešimtąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikiai“ (10-9), kurie namuose 66:58 (17:15, 19:17, 9:10, 21:16) po atkaklios kovos palaužė „Šilutę“ (8-11).

Visas rungtynes pirmavo „Mažeikiai“, tačiau jų pranašumas būdavo vos keli taškai. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet jo viduryje „Mažeikiai“ pirmavo iki 10 taškų (62:52) ir tapo nebepavejami.

Gruodžio 10 dieną „Mažeikių“ komanda vyko į Joniškį, kur grumėsi su lygos lyderiu „Delikatesu“ (13-6).

Išvykoje klubas patyrė dramatišką nesėkmę. „Mažeikiai“ (10-10) paskutinėmis sekundėmis 66:72 (15:23, 26:16, 14:20, 11:13) neatsilaikė prieš lygos lyderius Joniškio „Delikateso“ krepšininkus (14-6).

Likus žaisti pusei minutės šeimininkai pirmavo dviem taškais (68:66), o „Mažeikiai“ turėjo kamuolį savo rankose. Tačiau mažeikiškiai prametė iš toli, varžovai sumetė dvi baudas ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Sekančias rungtynes „Mažeikiai“ žais antradienį, kuomet Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą. Mažeikiškiams norint patekti į sekantį etapą būtina pergalė 10 taškų skirtumu.