Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Diane Chamberlain romaną „Paliktos paslaptys“

Diane Chamberlain romane „Paliktos paslaptys“ toliau nepaprastai sumaniai narplioja žmogiškųjų santykių temas. Paslaptimis ir nuojautomis persmelktas kūrinys atveria „kitokių“ paauglių psichologiją bei suaugusiųjų pasirinkimus.

Vieną dieną vieniša motina Sara Veston pareiškia važiuojanti į parduotuvę ir nebegrįžta…

Nepilnametis sūnus paliekamas su skaudžia praeitimi ir krūva neatskleistų paslapčių.

Kitas Vestonas tik per plauką išgyveno per tyčiomis sukeltą gaisrą. Liko siaubingi fiziniai ir dvasiniai randai. Mama dingusi, tad nėra kas padėtų gydyti žaizdas, nėra pinigų, netrūksta tik nepakeliamą skausmą malšinančių vaistų. Vienišas ir piktas jis nukreipia įniršį į Megę Lokvud, netikrą savo seserį.

 

Devyniolikmetė Megė Lokvud metus praleido kalėjime už veiksmus, kuriais sukėlė gaisrą. Dabar ji paleidžiama, tačiau laisvė nepalengvina sunkios kaltės naštos.  Ji užaugo kartu su Kitu, vaikystėje abu žaidė… o paskui sužinojo, kad abu turi tą patį tėvą.

 

Taigi dabar Kitas jaučia neapykantą žmogui, kuris yra pats artimiausias… kol grįš mama. Jeigu ji grįš…

 

Ar du gilius randus širdyse nešiojantys paaugliai sugebės atleisti vienas kitam? Mamai ir sau?..

 

Visada susižaviu romanu, kuriame autorius pasakoja savo istoriją, savo paties išgyventus jausmus. Ir visai nesvarbu, kad dažnai išgalvotus!

 

Kas dar sužavėjo? Autorė puikiai išmano žmogaus psichologiją. Dažnai pagaudavau save, kad gyvenime juk taip ir būna, regis, tokia graži meilė, tokia idilė, o iš tikrųjų – kiek ten visko…

 

Ir dar… rašytoja puikiai įvaldžiusi „įtampos auginimo techniką“ – velniškai intriguoja, kas toliau!

 

O perskaičiusi knygą, jau kitą dieną jos pasiilgau… Tada ieškojau kitų šios autorės knygų.

 

{pegasas2}